Eşlerin birbirinden sakladığı sırlar olmalı mı?

blackice
Karı koca arasında sır olurmu olmalımıdır herşey kocaya anlatılırmı merak ettiğiniz merak etiğimiz herşey burada meleklerim...

Eşler arasında sır olurmu meleklerim? Varsada ne tür sırlardır sizce?...

mesela arkadaşınızla bir konu konuştunuz ve arkadaşınızın evli bir adamla ilişkisi olduğunu öğrendiniz bunu eşinize söylermiydiniz yada eşinizin size söylemesini beklermiydiniz böyle bir olay karşısında. veya karsı cınsten hoslanan bırının sıze teklıf ettıını acıklarmıydınız esınıze partnerınıze
Güncellemeler
+1 yıl
herkesin kendine has gizemi olmali.
Eşlerin birbirinden sakladığı sırlar olmalı mı?