Kum torbası asımı?

? Arkadaşlar kum torbası aldım ama neresi asar tam olarak bilmiyorum konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi☺

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• tüm binaların tavan aydınlatmalarının betonunun içinde küçük bir tahta vardır. çünkü sıvalara zarar vermeden ağır avizeleri taşısın diye.

sende asacağın yeri kırdırıp tahta monte ettirip tekrar boyasını sıvasını kaplatmalı ve sonra kum torbanı takmalısın. direkt takılırsa ilk yumrukla tüm tavan sıvası yere iner.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aparatları yok mu yanında?

0|0
    0|0
    • Yok sadece kum torbası verdiler onları başka yerden alcakmışım alırım sorun değil ama kimler asar bilmiyorum

• Benimkini babam astı, matkapla aparatın geleceği yeri deldik, sonra aparatı sabitledik.. olduda bitti.. :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• https://img537.imageshack.us/img537/1281/6xXxda.jpg

Ok İle İşaretli Yerden Duvara Destek Yapın Aksi Halde Tavana Asarsanız Çöker.

0|0
    0|0
  • hırdavatçıdan kanca al onları birleştireceğin zincir al zincirin uclarını birleştirici bisey ay o birlestirdiklerini tawana sabitlemek için matkapla deldiğin deliğe uygun çelik dubel al.

0|0
    0|0
    • Duble aldım aldığım duble zaten kancalı ama kum torbamı dubele asacak zinciri bulamadım

• Asacak yer var ama zincir bulunmaz dedi bir kaç yere sordum

• zinciride hırdavatçıda yoksa zor bulursun dışarı filan çıktığında farklı yerlerden sor bulursun.

• kum torbasimi aldin
    ben spor malzemeleri satiyorum ve kum torbasi var

sana en detayli aciklişyayim

0|0
    0|0
  • dönerli yumruklar falan yardırıcam diyosun

0|0
    0|0
  • üzerinde yazmıyor mu

0|0
    0|0
  • Benim yumrukla gelimde :))

0|0
    0|0
  • Vaay 😍

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...