Daniel Klein marka saat.

aranızda Daniel klein marka saat kullanan varmı ? ismini çok duymama rağmen fiyatlarının bukadar düşük olması beni şaşırttı. erkek arkadaşıma almayı düşünüyorum fakat memnunmusunuz bu markadan ? kullanıslımı? güvenilir mi kaliteli mi kısacası 2 gün sonra elimizde kalmasın bozulup falan ?

Güncellemeler:
bütçem fazla yokkk
gittigıdıyordan alınırmı lutfen yardım edın sunu begendım erkek gozuyle nasıl sızce

h t t p : / / u r u n . gittigidiyor . c o m / mucevher-saat/daniel-klein-erkek-kol-saati-orjinal-dk0174-62454034

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• kaliteli bir saat değil.fiyatı 30-40 tl falan o parayı haketmez bile.calvin clein markasının taklidi çok yaygın isim

2|0
    0|0
    • peki casio'nun 60 70 tl lik saatleri de kötü müdür?

• casio iyidir ama dijital olanların modası geçti onlardan alma klasik model casio al

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• calvin klein ın çakması o yaw , şaka sandım valla soruyu başlıktan meğer ciddiymiş

patek philip al derim saat

0|0
    1|0
  • cakma saat :D asla tercıh etmem

0|0
    2|0
  • diesel al tahtakaleden

0|0
    1|0
  • çöp saatler üreten marka. giyim tasarım markalarından saat alınmaz zaten.

fiyatı düşük ama kaliteli markalar:
    casio (dijital saatlerinden bilinir, analog saat de yapıyor güzeldir),
    timex (bu marka amerika için ucuza kaliteli saat üretmek için yapıldı sonra dünyaya yayıldı, fiyatları eskiden düşüktü şimdi isim yapınca onlar da fiyatlarını arttırdı),
    lorus (seiko orient gibi dünya çapında bilinen otomatik saat üreten markaların alt markası, tasarım olarak seiko ve orient e nazaran daha basittir ama idare eder. ama paran yetiyorsa orient öneririm, seikoya göre daha ucuz ama kalite konusunda aşağı kalır yanı yoktur.)

0|0
    0|0
  • ideal olabilir

0|0
    0|0
  • Pek iyi değil.

0|0
    1|0
    • peki fiyatı uygun ama kaliteli bir saat markası önerebilirmisiniz? güzel modelleri olan

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...