İstanbul Avrupa yakasında bilinen en iyi Muay-thai salonları?

_soguknevale
Evet, soru gayet açık. 20 yaşındayım ve spor olarak dövüş sanatlarına merak saldım. Uzun zamandır vardı bu ilgi fakat anca cesaret edebildim. Muay-Thai, kick-boks, judo gibi etkili savunma ve dövüş sanatlarını öğrenebileceğim, öğrenirken beni sürekli diri tutacak egzersizler yapmak istiyorum. İstanbul Avrupa yakasında, bildiğiniz ya da sizin gittiğiniz salon varmı? Ücretler neler? Haftada kaç gün çalışıyosunuz? vs. vs.
Bide konuya pek hakim değilim, bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
İstanbul Avrupa yakasında bilinen en iyi Muay-thai salonları?