Doğal sarışın mı çakma sarışın mı sizce?

doğal sarışın mı çakma sarışın mı sizce?gerçi türkiyedeki doğal sarışınlar biraz kumrala kaçıyor.

0|0
614

En İyi Erkek Görüşü

• sarışından bol bi şe yok viyanada yaşıyorum esmerlerı ozlemeye basladım

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• tanığım bir çok dogal sarısın hatun var..acıkcası cok az bir kısmı bir şeye benziyor..esmer iyidir esmer

1|0
    0|0
  • evet türkiyede doğal sarışın yok .sarışınım diyenlerde aslında kumral :D doğal sarışın bulamadığımıza göre.çakma sarışın :D

1|0
    0|0
  • Sarışın sevmem ama olacaksa da doğal sarışın. Ayrıca bir kaç tane doğal sarışın arkadaşım var. Hiç de kumrala kaçmıyorlar.

1|0
    0|1
    • hepsini kastedmemiştim çoğu kumrala kaçıyor nadir sapsarı olanlar.teşekkürler cevap için..

• dedin gbi TC de doal sarışınlar kumrala kaçıyor ve her zaman doal olan daha güzeldir :)

1|0
    0|0
  • Her zaman doğal olan favoridir.

1|0
    0|0
  • esmer kumral farketmez

her türlü canımsınız

eaaaa

yeter ki ruhunuz sarışın olsun

0|0
    1|0
  • hepsi güzel

kimse kırılmasın

0|0
    0|0
  • Çok sarışın tanıdım ama hem akıllı hem zeki bir sarışın daha göremedim. :D

Orginal sarışınlardan bahsediyorum

0|0
    0|0
    • sarışınlık veya esmerlik zekilikte bi ölçüt değildir :D kırıcı olmayalım rica ediyorum sarışın kızlarımıza ayıp

• ben gördüklerimi söylüyorum tamamen tabi farklı olanlarda yok demiyorum.

• çakmaların saçı hadiseninki gibiyse taBikide çakma sarışın :D

<3

0|0
    0|0
  • gerçek sarişin olsa fena olmaz :)

0|0
    0|0
  • Zardanadam gerekeni söylemiş zaten. Bize sadece https://www.youtube.com/watch?v=FDRVROOWE5A vermek düşer.

0|0
    0|0
  • Tabiki doğal sarışın. Çakma olanların zeki çıkma ihtimali var ;

0|0
    1|0
    • bütün doğal sarışınlar aptal değildir bunu ortaya atan aptalın teki genelde çakma kendini sarışın sanan esmerler öyle oluyor.yani aptallık sarışın ve esmer diye ayrılmıyor.aptal aptaldır...

• Peki :)

• :)

• doğal sarışın oranı türkiyede çok az

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• şu bir gerçekki, insana en çok yakışan kendı saç rengi oluyor. O şekilde doğduğumuz için tenimize en uygun saç o oluyor. Doğal her zaman iyidir :)

1|1
    0|0
  • çakma sarışınlardan nefret ediyorum hele limon sarısı yapanlar yok mu çok itici bence

0|1
    0|0
  • Sarışınları sevmiyorum olursa da doğal olsun..

1|0
    0|0
  • dogal sarısın..

0|1
    0|0
  • çakma sarışınlardan nefret ediyorum hele ki ''esmer çakma sarışınlar '' üstüne şu platin sarısı mı ne o. neye benzediklerinden bi haberler... :D

0|0
    0|0
  • görenler ingliz sanıyo beni o kadr sarıyım düşün

0|1
    0|0
    • senin gibiler çok az değerini bil :))

Yükleniyor...