Bugün veli toplantısı var kolejimde, veli toplantısı kabusu, lütfen yardım edin!

kadersiz_kiz
Bugün veli toplantısı var kolejimde, veli toplantısı kabusu, lütfen yardım edin!

Okulu astım

Derslerimi yapmadım

ve çok geç kaldım derslerime..

Ailem çok disiplinli ve şiddet uygulayan bir aile.

Bugün belki benim sonum olabilir..

Kendimi intihar etmeyi düşünüyorum geceye doğru! Sizce ne yapmalıyım? Bana konuş onlarla demeyin, çünkü inanın hiç bir işe yaramıyor...

Ne olursunuz bana ne yapacağımı söyleyin!
Güncellemeler
+1 yıl
çok kötü kızdılar bana ve son anda annem geri dönüp ne kadar aştığımı öğrenecekti ama zor tuttum. bugün gelip alacak detayları bugün kesin beter olçam
Bugün veli toplantısı var kolejimde, veli toplantısı kabusu, lütfen yardım edin!