Dudakları ince kadın çirkin midir?

Belki sizinde ne kadar güzel olsa da sırf bişeyinden begenmedşiğiniz kişiler oluyordur. Benimde ne kadar güzel görünürse görünsün dudagı ince bi kadın çirkin geliyor gözüme. Tabiki dudagı her kalın oalnda güzel gelmiyor ama hoş oluyor yani. Erkeklerdede jöleli saç ne kadar yakısıklı olsada sogutabiliyor mesela. Sizin var mı böyle düşünceleriniz ?

0|0
1011

En İyi Erkek Görüşü

• En önemlisi yüzüne oturması dudak veya başka bir yeri eğer yüzüne göreyse yakışıyorsa sıkıntı yoktur.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• dudak ve cirkinlik arasındaki bagı anlamadım

0|0
    0|0
    • erkege kız bakışıyla bakmıyorum nasıl karar vereyim?

tamam sorunun cevabu dudak ve cirkinlik arasında bir bag yoktur.

neden gizliler bu kadar kafadan kontak ya. neyse adios

• tamam arkadasım sende bi sorun var o zaman karsındaki erkek diye yakısıklı olup olmadıgına karar veremiyosan. Cevap için tesekkürler. iyi aksamlaarr

• önemli olan dudağın inceliği kalınlığı değil bence önemli olan o dudakların sevdiğiniz kıza ait olup olmadığıdır :)

2|0
    0|0
  • çirkin değildir tabi ama öpmenin tadında değişiklik olabilir ince bir şey yani sonuçta

0|0
    0|0
  • o zaman iyi

0|0
    0|0
  • Senin dudaklar ince mi?

0|0
    0|0
  • Çirkin demeyelim de -çünkü hiçbir kız bu lafı haketmez-dolgun dudaklı kızlar bi başkadır,öpüşünce müthiş bir haz verir.

0|0
    0|0
  • olabılıyo bazen ama cok nadır

0|0
    0|0
  • Hayır. Çirkin değildir. Aksine bazen çok kalın oluyor, o çirkinleştirebiliyor kadını.

0|0
    0|0
    • evet dedim zaten her kalında güzel olmuyor diye.

• O kadarda önemli değil dudaklarıyla birlikte olmıycam ya.

0|0
    0|0
  • ben de herşey meydanda dolaşan kızları hiç sevmiyorum. ne kadar güzel olursa olsun arkadaş bile olamıyorum.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• link

ince dudaklı kadın çirkindir beyler açık ve net.

link

jöleli saç candır sevin onları.

1|0
    0|0
    • soruyu iyi oku istersen her kalın olanda güzel olmuyor dedim vee bu resim dogal degil sende biliyosun :)

• saol açıkladığın için.

• napalım yani..sonuçta onları da Allah yaratmış .. link böyle saçmapasapn triplere giripte iyice rezil etmeyin kendinizi sevin :))

0|0
    0|0
  • Nalaka ya dudaklarım incecik ama yüzüm güzel çok şükür:D

0|0
    0|0
    • olabilir zaten acıklamada güzel olabiliyorlar ama ne kdar hoş güzelde olsa bana güzel görünmüyor o incelik yani herkes farklı düşünür tabi. İnce dudaklı olup kalın dudaklılardan güzel olanda cok yani. Ama benim fikrim işte :)

• Bence bunlar takıntı :) Doğrudur herkesin zevki başka.

• Aynen. Ben de dudakları ince olan hiçbir kadına çok güzel diyemem.

Hoş olur, güzel olur ama çok güzel olamaz benim gözümde.

0|0
    0|0
    • aynen ya anladın beni tesekkürler çogu anlayamadıda :)

• Dudak şekli benim için önemlidir.. Yuzune yakışıyormuş falan benim için hikaye.. ince dudak sevmiyorum..

0|0
    0|0
  • Benim dudaklarım ince ve eğer kalın olsalardı yüzüme kesinlikle yakışmazlardı.

0|0
    0|0
    • doğru yüze oturmasıda var o yüzden her kalın olanda güzel degil

• evet.hatta gülünce ağzı büyümeyen kadın da çirkindir ^^

1|0
    0|0
  • Kesin dudağın kalındır.

1|0
    0|0
    • bende öyle tahmin ediyorum

ego tatmin etmeye calışyor:D

• hayır canım ne alaka :) normal ne kalın ne ince

• ee sordukmu gerizekalı kız.

0|0
    0|0
  • benimde ust dudagim cok ince gulunce kayboluyo hatta. cok takinti yapiyodum bende uzuluyodum cok. ama sevdigim adam hepte ust dudagimi oper :))

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;