Erkeğin bir kez kadının her gün yaptığı şey nedir?

Kadınların her gün ama erkeklerin bir defa yaptıkları şey nedir?

Etek giymek, asker olmak, gibi cevaplar yanlıştır...verdiğiniz cevapları açarsanız daha güzel anlaşılır :)

0|0
716

En İyi Erkek Görüşü

• boşamak :) ordaki kadın aslında kadı dır :D ben öyle hatırlıyorum bunun cevabını :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu sorunun kesin net bir cevabı yok bence, daha demin düşündüm erkek 1 kere ne yapar sünnet olur filan her şeyi canlandırdım kafamda ama kadınların her gün yaptığı bir şey yok, belki de benim aklıma gelmedi ama sanmam. Yinede düşünüyorum şuan bir yanıltmaca olabilir diye.

0|0
    0|0
  • kim ne yaparsa yapar bize ne ? dedikodumu yapıcaz burda allah allah :)

1|0
    0|0
  • bu bir kelime oyunu sanırım orada ki ''kadın'' kadı zannediyorum yani kadının her gün yaptığı şey senetlere bakmak erkek senede bir yada hayatında sadece bir kez yapar sanırım

0|0
    0|0
  • çok derin ama bi o kadarda basit bir soru mesela makyaj olabilir (erkeklerde makyaj olurmu deme sakın erkek makyajından bahsediyorum) saçma cevap vermiş olabilirim k. bakma

0|0
    0|0
  • etek giymek mi?

0|0
    0|0
  • Bulunamadı,bulunamayacak. link

0|0
    0|0
  • Bu soru öğretmen tarafından sorulmustu zamannda kımsede bılemedı şu anda da kımse bılmıyor herhalde=)

0|0
    0|0
  • Alışverişe çıkmak.

0|0
    0|0
  • aynaya bakmak

0|1
    1|0
  • Kadı'nın hergün erkeğin senete bir kez yaptığı şey .. kelime oyunu cevabida sen bul

0|0
    0|0
  • şort giymek :D

0|0
    0|0
  • soru bahane çok güzelsin :D

0|0
    0|0
  • ağlamak olsa gerek

0|0
    0|0
  • imza atmak..

0|0
    1|0
  • google da cevabını bul burada sormak kolay.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• aynaya bakmak

0|0
    0|0
  • aynaya bakmak bence :D

1|3
    1|0
  • bir kadının her gün , erkeklerin ise senede bir defa attığı şey nedir? sorunun doğrusu bu olmasın. cevap da imza :)

0|0
    1|0
  • Cevap imza atmak yalnız insanlara biraz saygılı davran yaptığın hoş değil

0|0
    0|0
  • imza tatlı :D

0|1
    1|0
  • yuzunu yıkar vs vs

0|0
    0|0
  • Dir dir etmek mi acaba