Skolyoz (omurga eğriliği)

bende yaklaşık 55 derecelik bir skolyoz var.. sırtımda... belimde de var skolyoz ama onun derecesini bilmiyorum.. yüzme ve manuel terapiyle düzeltmeye çalışıyorum :) inşallah düzelicek 2-3 yıla sıkı çalışırsam :) merak ettiğim şu... burda başka skolyozlu üyeler de var mı :)) ?

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• bende de skolyoz var.. skolyoz olan arkadaşlarla tanışmak özelden mesajlaşmak isterim.

0|0
    0|0
  • sert dik tutan korseler kullanabilirsin.

0|0
    0|0
    • korse yasak bana.. Moskova'daki doktorum çok saçma ve yanlış bir tedavi yöntemi olduğunu söyledi.

• dik durmaya çalış sürekli. dik yürü dik otur. düz zemine uzan yatağını buna uygun hale getir.

• yapıyorum zaten.. hayatımı omurgama göre yeniden düzenledim...

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır değil içini rahat tut bende var daha kötüsü olmasın kardeşim halimize şükredelim

0|0
    0|0
  • benimde var ve çok ağrı yapıyo daha 1 saat dışarda durayım felaket ağrı yapıyo

0|0
    0|0
  • Bende de var 30 derece olduğu için ameliyat yapılmıyormuş. 40 dereceyi geçtiği halde neden ameliyat yapmıyorlar ki sana?

0|0
    0|0
  • evet bendede var fakat cok degıl yanı hafıf bırsey fakat bu son surecte sırtımda cok agrı yapıyo sanırım cok ıhmal edıyorum sen neler yapıyosun?

0|0
    0|0
    • ben yüzme ve fizik tedavi ve manuel terapi :) 55 derece olunca ağrıları azaltmak zor oluyo. bir de 2 tane skolyozum var biri belimde biri sırtımda.. sırtımdaki aynı zamanda rotasyonlu

Yükleniyor... ;