Takım değiştiren insanlar?

Takım değiştiren insanları hiç samimi bulmuyorum, hatda karekterlerinin bir yansıması olarak goruyorum, oyle insanlar guvenilmez geliyor bana. Yanlışmı duşunuyorum acaba?

0|0
718

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Doneklerden adam olmaz

0|0
    0|0
  • Fanatik takım tutmam. oh milyon dolarları onlar götürsün bizde onların götünü yalayalım. saçmalığın daniskası

0|0
    0|0
  • İki tanıdığım insan sonradan Beşiktaşlı oldu tribünden etkilenerek. Birisi benden daha çok maçlara gidiyor çarşı nın içine girdi. Önce ki takimina çok bağli degilse olabilir bence.

0|0
    0|0
    • Çarşı nın içine nasıl giriliyor? Çarşı bir ruhtur bedene indirgenemez

• Taraftar grubunun demek istedim. Eger dogruyu daha sonradan bulduysa, aile baskisi yuzunden tuttugu önce ki takimindan kopabilir.

• Birak dönmeye devam etsinler.

0|0
    0|0
  • ben doğma büyüme ölme fbliyim ama 2. snıfta 1 günlüğüne bjkli oldum hala utanıyorum kendimden ne yapmalıyım unutmak için

0|0
    1|0
  • Ben Galatasaraylıyım ama Aydınsporu da destekliyorum. Hatta super lige ciksa Aydin şampiyon olsun isterim. Bu durumda ben dönek miyim? Aydinspor sonuçta sehrimin takimi...

0|0
    0|0
    • Farklı liglerde oynayan takımları desteklemek ya da sempati duymak ayrı birşey ozelikle şehrinin takımıysa, benimde Adana Demirspora sempatim var ama asla Beşiktaşın yerine şampiyon olmasını istemem, turkiye kupası gruplarında eşleşdiler ve yine Beşiktaş dedim.

• Millet olarak takım olayını fazla mı abartıyoruz ki? Aslında herkes şehrinin takımına sahip çıksa daha da zevkli olmaz mıydı maçlar. Ben Galatasaraylıyım ama gerçekten Sehrimin takımı şampiyon olsun isterim... Aydınspor maclarıni da kacirmam bu arada :)

• Her çocuğu babası kendi takımından yapar sonra çocuk aklı başına gelince kendi takımını seçer.

0|0
    0|0
  • Takım değiştirmek ilkokulda kaldı yaş kaç bacım :)

0|0
    0|0
  • Malesef saçmalamışsın.

0|0
    0|0
  • Bencede

0|0
    0|0
  • Çok doğru benim abimde değiştirdi hemde galatasaray dan fenere. Elirleyen yıllarda ne kadar güvenilmez olduğunu ispatladı zaten

0|0
    0|0
  • takim degistiren erkek pembe tayt giysin 😆 Respect Bitmeyen Aşk Galatasarayıım ✌✌💓💓

0|0
    0|0
  • aynen orası burası oynayan tayfası

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • genelde kızlar değiştirir sevdiği kişinin takımını tutar :)

0|0
    0|0
  • Eğer güçlü takımı bırakıp az biraz zayıf takımı tutuyorsa yanlışşşş.

0|0
    0|0
  • Hangisi iyiyse ona yönelme 😊😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İyi de bir çocuğu daha bebeklikten itibaren o takımın kıyafetleri giydirilerek büyütülen insanlar. Daha sonra istedği takımı seçebilmesi gayet normal. Fanatiklik aptallıktır.

0|0
    0|0
  • Kaypak insanları sevmem. Antipatikler.

0|0
    0|0
  • Haklisin bencede :)

0|0
    0|0
  • ne alaka yahu bence fanatik olmak saplanti

0|0
    0|0
  • Dönek olurlar

0|0
    0|0
  • Dogdugum gün ezan sesiyle kulagıma GALATASARAY demisler... ıyiki galatasaray"lıyım

0|0
    0|0
  • Dogrusun haklisin tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;