Kizlar top sakal mi kirli sakal mi erkekte hangisi daha cekici durur?

Carsi sinek kaydi trasa karsi iki secenek var kirli sakal mi top sakal mi?

• Top sakal
    A seç
  • Kirli sakal
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Sizi Allaha havale ediyorum akliniza uyduk topsakali kestik tuysuz horoza benzedim uzayana kadar sokaga cikamayacam

0|0
256

En İyi Kız Görüşü

• Haha iyi olmuş evde kal :)

0|1
    0|0
    • Encok sana guvenmistim zaten yazdim bir kenara hesaplasiriz :)

• haha teşekkür ederim :)

• torpillisin hadi bakalim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 24

• kirli sakal bırakan birini çekici bulmam mümkün değil benim. illa kıl koleksiyonu yapacaksa yüzünde top sakal bıraksın mümkünse.

0|1
    1|0
  • kökü sende üzülme bu kadar ya

0|1
    0|0
    • Keske senin sozunu dinleseydim merakli neyse uzadi artik sokaga cikabiliyorum :))

• A diyorum ve oyların B ye gitmesine sasırıyorum :S

0|1
    0|0
    • Bende :S kac yillik sakalimi kesemeyecem dogrusu

• top sakal bana cok itici geliyor. Kesinlikle kirli sakal cok hos duruyor.

link :)

0|0
    0|0
  • Nişanlım birara bıyıklıydı sonra yaşlı gösteriyor diye kesti oda farklı bir tabir kullanıyordu kendi içinde söylemiyim :)ama şimdi alıştık şimdide bıyıklı tuaf geliyor yani alışkanlık öylede alışırsın

0|1
    0|0
    • Simdi dikkat ettimde fena degilmis aynaya ilk baktigimda kendimi taniyamadim :))

• O alışkanlıktan kaynaklanıyor buna alışırsanda sonra top sakalı beğenmezsin denedik gördük:)seni tanımayanlar için bişey değişmez çünkü alışma durumu yok ortada yani dışarı çıkabilirsin:)yıllar sonra bıyığını kesenlerle herkes dalga geçer neden çünkü ona öyle alışmışlardır pek alışkın değiliz değişikliklere ondandır:)

• Top sakalın yakıştığı çok nadir erkekler var. Onların dışında çok berbat olabiliyor top sakal. O yüzden kirli diyorum.

0|1
    0|0
    • Yaa guzel bu yorumlardam sonra imajimi degistirecem galiba :)

• ya kafaya taktığın şeye bak. sakal insanın imajını belirlemez sadece süsler. dışarı çıkmaman için bi neden yok. seni topsakallı beğenenler sakalsız da beğeneceklerdir emin ol buna ;)

0|1
    0|0
  • Bence kirli... top sakal herkese gitmeyebiliyo.. Gerçi benim alerjim var sakala ama neyse :)

0|1
    0|0
    • Çoğunluğa bakarsan kirli sakal canım :) kim dedi sana top sakal kes diye :) ama sana yakımıştır eminim )

• Sagol doktorcum :))

• Kirli gayet kiri olabilir hatta

0|1
    0|0
  • Hafif keçi sakalları hep hoş bulmuşumdur.

0|1
    0|0
  • Kirli sakal :))

0|1
    0|0
  • Kirli sakal daha hoş duruyor.

0|1
    0|0
    • :)) allaha mı havale ediyorsun. Yapma zaten moralman çöküğüm

• Sen haric rosa sana kiyamam :))

• ikiside değil :)

0|0
    0|0
  • Kirli sakal ama top sakal çok yakışan kişilerde var,nişanlıma ikisinide yakıştıryorum ona herşey yakışır:))))

0|0
    0|0
  • İlla seçim yapılacaksa kirli sakal :)

0|0
    0|0
  • bence top sakal biraz komik oluyo kirli sakal süper

0|0
    0|0
  • hafif kirli sakal kesinlikle çok hoş..ama ayarı tutturulmalı, hacı kıvamına gelmişse yüzüne bakılmaz :)

0|0
    0|0
    • Birinizde topsakal deyin yahu bu kadar iticimi yani

• bence erkeklere top sakal yakısmıyor. Öncelıkle genclere daha cok 40 50 yasındakı amcalara yakısıyor top sakal bıde tontonlara :D

• Yapmayin ya 8 yildir kesmedim bu yorumlardan sonra birakamam ozellikle TONTOM lafindan sonra

• kirli sakal

0|0
    0|0
  • meseden kacmis vahsi gibi top sakalda ne kirli sakal super hos duruyor erkeklerdeee

0|0
    0|0
  • kirli sakal ama bı zahmet hacı sakalı gıbı olmasın

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir erkek olarak kendimi nasıl rahat hissettiğime dair cevaplayayım; top sakal + kirli sakal, hatta kirli sakaldan biraz uzun :D Top sakal etrafında kaymak gibi ten veya top sakalsız, bıyıksız kirli sakal rahatsız hissettiriyor bana kendimi :)

0|0
    0|0
  • johnny depp tarzı seyrek ve yuzun her yanına yayılmayacaksa kirli sakal oldukca erkeksi ve hos duruyor,fısat buldukca kirli sakal bırakanlardanım

0|0
    0|0
  • herkes kiril seviyor halbuki top sakal ne güzeldir =) yakışır yani =)

0|0
    0|0
  • B: Kirli sakal

0|0
    0|0
  • ünideyken kirli sakal bırakırdım, tatillerde de bırakıyorum

bana yakışıyor

0|0
    0|0
  • kirli sakal

0|0
    0|0