Göbekte oluşan katlanma?

boyum 1.64 kilom 62 fotoğrafdaki gibi aşırı degil öyle netten buldum göstermek icin ama o göğüsünün altındaki gibi bişey var bendede öyle ayakta göbeğim cıkmıyor ama otururken var yaklasık 15 kilo verdim geçen yazdan itibaren. sorunum şu otururken falan cok rahatsz hıssedıyorum yani cıplakken böyle. bide kat oluşuyor özellikle göğüsümün altında yatay olarak. spor yapsam geçer mi bilmiyorum ama kilo verirken sporla beraber verdim karın egzersizleri falan ama hala böyle resmen psikolojim bozuldu hiç geçmicekmiş gibi geliyor birde bu kilolu mankenlerde veya kilolu içcamasır mankenlerinde falan hiç görmüyorum bu izleri neden acaba :( https://i.hizliresim.com/WVQ998.jpg

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

• Şimdiki yaşına göre 164 boy 62 kilo fazla ama o kdr değil senin ideal kilon boy 164 kilon 48-49 olmalı sen balık etli olmak istiyorsan 50 de olabilir ama bu büyük bir sorun değil. Spor yaparsan elbette geçecek ve hamur yicekleri artı şekeri kes.

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• sorun yağdan kaynaklanıyor. yağ yakmalısın. o dediğin mankenler yağsız taliteli karbonhidratlar kullanıyolar.

1|0
    0|0
  • kilonuz boyunuza göre çok fazla değil dengeli beslenip spor yaparsanız geçer

1|0
    0|0
  • Biraz daha lilo ver gecer.

1|0
    0|0
  • onlar korse takıyorlar...

1|0
    0|0
  • Spor diet ikisi beraber ve yavas bir şekilde sağlıklı. kilo vermelisin

0|0
    0|0
  • onlar bakım ürünleri kullanıyorlar ondan görmüyorsun kilo varsa göbek katlanması olur vermelisin daha

0|0
    0|0
  • Kemık yapına göre beslen ve antreman yap,, en ıyı sıkılasma ağırlık antremanı ve proteınle olur

0|0
    0|0
  • göğüsleerin küçük olduğundan öyle oluyor bence. karın egsersizi mutlaka yap bide göğüs dikleştirme falan onları araştır

0|0
    0|0
    • fotoğrafdaki ben değilim

• biliyorum senin olmadığını senin anlattığın duruma göre yorum yaptım

Kızlar Ne Diyor 1

• Kilo fazlalığından dolayı eğer 1.64 boyun varya kilon 54 olmalı. Spor yaparak sıkılaşa da bilirsin.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;