Avrupa'da hangi takımı tutuyorsunuz?

Türkiye'de hepimiz birer takım tutuyoruz. Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe vs.. Fakat eminimki çoğumuzun Avrupa'dada bazı takımlara yada bir takıma karşı sempatisi oluyor. (Tabiki futbol severlerden bahsediyorum :) Hadi bakalım Türkiye dışında hangi takıma sempatilerimiz varmış. :)

• Barcelona
    A seç
  • Manchester United
    B seç
  • Bayern Münih
    C seç
  • Real Madrid
    D seç
  • Chelsea
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Benim Real Madrid'e sempatim var :)
Bu arada bu takımlardan hiç biri değilse ''diğer ''diyerek takımın adını belirtebilirsiniz.
Kızlar Barcelona'yı Pique içinmi tutuyosunuz? :P

0|0
634

En İyi Erkek Görüşü

• Barcelona kendi ülkesinde ayrılıkçı ve Türkiye'de de ayrılıkçıların lehine pankart açmıştı bi ara. Kendim de futbolcu olduğumdan futbolun en iyisi Real Madrid'ten yanayım. Geçen yıl 23 Nisan'da resmi sayfalarından Türkçe olarak resmi bayramımızı kutlamaları da ayrı bi jest. Kısaca "hala madrid" :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 33

• kendi çizgilerinden ödün vermeyen yapısı ile her zaman takdir ettiğim kulüp olan a.bilboğaya semapati duyuyorum kurulduklargı günden buyana asla takımlarında yabancı futbolcu oynatmayan transfer etmeyen ve ayrıca bırakın yabancı futbolcuyu bask bölgesinden olmayan ispanyol topçuyu bile oynatmıyor almıyorlar düşünün tarbzonspor ne yabancı oynatıyor nede trabzon doğumlu olmayan topçu oynatıyor bunu türkiyede yapabilecek bir takım yok. bu yüzden her zaman takdir etttiğim bir kulüptür. a.bilboğa

1|0
    0|0
  • yurt dışında takım tutmam ama Deportivo ve R.Madrid e sempatim var

0|0
    0|0
  • DEPORTİVAçünkü onların lakabı türkler.

1|0
    0|0
  • Göze hoş gelen futbol oynayan her takımı severim Real'i de severim ama Barcelona çok etkileyici geliyor ya.

0|0
    0|0
  • REAL MADRID..HALA MADRID..

0|0
    0|0
  • MCFC

0|0
    0|0
  • Avrupa klüpleri arasında en büyük dev Real madrid geçmişine bakarsanız başarılarla dolu Cr7 severim

0|0
    1|0
    • Zamanında Barcelona Real Madrid'i 2-1 yenmişti. Rövanş maçında General Franko Real Madrid'in soyunma odasına inip Madridlileri tehdit etmişti ve maç skoru Real Madrid 11 Barcelona 1, geçmişten bahsettin de bu da böyle bi anıdır :)

• barça

0|0
    0|0
  • real madrid tabi ki karakterli takım Ayrıca ben sana da sempati duydum fubolla bu kadar ilgili olduğu için:)

0|0
    0|0
  • eskiden Arsenal şuan Barsenal

0|0
    0|0
  • Barça.

0|0
    0|0
  • ben heryerde sadece BEŞİKTAŞ ı tutuyorum. Tek aşk BEŞİKTAŞK

0|1
    0|0
  • 1. cimbom 2.real madrid. barça dan nefret ederim.. en sevdiğim futbolcu cr7 :D

0|0
    0|0
  • Hala madrid..

0|2
    0|0
  • Real Madrid .

0|0
    0|0
  • arsenal fc

0|0
    0|0
  • Livrpool