Komşumun eşi beni yerin dibine soktu. Ne yapmalıyım?

buse344
Arkadaşlar geçen yıl bizim binaya yeni insanlar taşındı..Bir oğlum var 19 yaşında.Binada filan karşıla karşıla tanıştık ettik..Zaten oğlu Metincanla tanışıyoduk..Neyse ben metincanın annesini okadar çok sevdim kii bana öz bir teyze gibi..Her derdimi konuşuyorum.Evde sıkıldığımda yanına gidiyorum resmen o ailenin içindeyim..Bazen oğlu ve eşi evde olmadığı zaman onlarda kalıyor..40 yaşındaki kadın bana anne teyze ve arkadaş oldu.Her günümüz birlikte geçiyor..Kadın acayp iyi bir insan..Eşi zaten eve çok gelmiyor..İŞinden dolayı..Dün eşi evdeydi konu sınavlardan açıldı.Bende ygs ye bu yıl giricem.İşte reklamcılık bölümünü istiyorum İstanbul Üniversitesinde dedim.Dediki sende taş açtlasın 200-250 puan alicak kapasite var sen koca meraklısişn filan dedi.Adam benm bir yanlışımı görmeden böyle şeyler soledin.Şaka yapsa anlaşılırdı.Çok darıldım. Sonra üzüldüm bi bahaneyle evime gittim si gittikten sonra gülden teyze bei çağırdı.O arada oğlu geldi camdan gördük elinde büyük bir poşet vardı.Eve geldiğinde poşette ne var dedim sanane dedi düzgün konuşur musun dedim sanane kızım allah allah diye bağırdı koşarak eve gitiim.Kadını seviyorum ama ne eşinin ne de oğlunun yaptıklarını görmüyor alttan al diyr.Huyları bu diyor.Ama ben artık oraya gitmekten soğudum resmen.Kendi oğlu bu yıl sınava girdi kazanamdi.Benim babam oğluna sen 200 alırsın filan dese hoş olur muydu.
Komşumun eşi beni yerin dibine soktu. Ne yapmalıyım?
29 Cevap