Okulda neden bu kadar yoruluyorum acaba?

Mesela okula gitmeden önce süslenip püslenip gidiyorum okula giderken çok bakımlı ve güzel gözüküyorum dönüşte de kendime bakıyorum savaştan çıkmış gibi sürtim mahkeme duvarı gibi sınırlı yorgun bitkin oluyorum... ben çok ama çok yoruluyorum. sanki inşaat işçisiyim gibi. bi keresinde bi arkadaşım uzaktan beni görmüş ne bu hal diye şaşkın şaşkın bana bakmıştı çok sınırlı oluyorum dönerken..

Neden bu kadar yoruluyorum acaba? sebebi nedir?

aranızda böyle olan varmı?

0|0
69

En İyi Kız Görüşü

• bunyen oyle.. yapacak bsy yok. vitamin ic

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• köşedeki inşaat işçisi senmiydin yoksa

1|0
    0|0
  • enerjimizi söküp alıyolar yaa posası çıkmış portakal gibi oluyoz valla :)))

1|0
    0|0
  • ahahahaa normaldir şavastan cıkmıs gibi cok güldüm ya ahahahha savaştan cıktım ne demek ya :D

ayrıca insansın makina dğilsin o yüzden bende öyleyim ahahah yere düştüm (savaştan çıkmış giib)

0|0
    0|0
  • insanın zıhınsel olarak yorulması bedenen yorulmasından daha agır bır durum okulda gordgun dersler sesler vs bu drumun tek nedenı buyultulucek br sey degıl bence ve cevrende duran ınsanları dıkkatlı secmelsın :)

0|0
    0|0
    • sadece okul degil

carsidada boyle

kisaca cok cabuk enerjim tukeniyor

• hmm o zman bır doktora gorunmende fayda var vıtanmın hapları alabılrsn kafanı pek cok seye takıyor olmanda enerjını bıtırır

• Acelecilik ve yerinde duramama

0|0
    0|0
  • Napıyon ki okulda

0|0
    0|0
    • okulda herkes ne yapiyorsa onu

mesele sadce okul degil carsiyada gidince bu boyle

• Okula giderken hiç aynaya bile bakmazdım. Sabahın köründe kalkıyorum bir de süslenecem mi ?

0|0
    0|0
  • çok fazla yoruyor yeni eğitim sistemi demekki

0|0
    0|0
  • Sende sorun var.Bir kontrole git.Hayra alamet değil bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evet ya bende öyle oluyorum sacım felan elektrikleniyor :D Nedenini bilmiyorum öyle cok hareketli biride degilimdir yani ama oluyor işte

0|0
    0|0
  • yoruluyorsun erken kalkıyorsun haliyle akşama kadar pert oluyorsun enerji yapacak şeyler ye yada vitamin al

0|0
    0|0
  • sebebi varsa bana da söyleyin çirkinde değilim ama okuldan dönüşte resmen çirkin ördek yavrusuyum

1|0
    0|0
  • evet aynn ben ya savaştan çımkmış gbi oluyorum ya :) Allah'tan otbüsü bklemeye 3 kşiyiz saklanıyorum arkalarına kmse grmesin de :)

0|0
    0|0
    • sen otobusle gidip geliyosun da ben ayakla 20 dakika okula kadar gidiyom :( daha beter

• ya bzm eve çok uzak okul ama çok kötü hssdiyorum okulun son saatlerine doğru hele çıkışta üzerimdekileri parçalayasım geliyo çok sıkılıyorum bu durumdan :)

• Yalniz degilsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;