Cam silen komşu oğlu; nerde böyle erkekler? çıkın la

Elmalı_turta
Camdan azıcık bakim hava da ne güzel böyle nidalarıyla bakınırken ana karşı komşunun oğlu cam siliyo çamaşır asıyo..

Evli 1 de çocuğu var annesi üst katta oturuyo çıkmış cam siliyo

Bide karadeniz erkeği sözde..

Lan böyle erkekler bizim evde mi yok sadece

Hahhha annemden günün yorumu.

ya ya kel mel kısa sarı diyip beğenmedin mahallenin çocuklarını bak da gör karıları nasıl kıymetli

Anne olayı bilmiyon sen ben haşin erkek seviyomm dediysemde iyi bizi bulmaz kötü totomuzdan ayrılmaz diyip noktayı koydu hatun.

Evde cam silen er kişiler çıkın ortaya gördüm

Cam silen komşu oğlu; nerde böyle erkekler? çıkın la