En yakın arkadaşın sevgiline/eşine sarkıntılık yada hoşlandığını hissederseniz ne yapardınız?

periyim
bu gibi durumlarda sevgilinizi yada esinizi , arkadaslarinla tanistirirken nasil onlem alirsiniz yada nelere dikkat edersiniz? boyle bir olay oldu diyelim arkadasiniza hesap sorudugnuzda sucu sevgilinize atarsa ve sevgilinzin sucu yokken arkadasiniza inanirmisiniz? huylanmaniz icin ne gibi davranis olmasi lazim..boyle olaylar cok oluyor, o yuzden sormak istedim.
En yakın arkadaşın sevgiline/eşine sarkıntılık yada hoşlandığını hissederseniz ne yapardınız?