Bir erkek nasıl sever?

bir erkek nasıl sever , sevdiğini, gözünün sevdiğinden başkasını görmeyeceğini ,onu asla bırakmayacağını nasıl anlarsınız...

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• Aşıksa garanti.

Sevgili hoşlanma çıkma

hiç bir garantisi yok :)

0|0
    0|0
    • NASIL AŞIK OLUR

• kesinlikle de erkeklerin düşüncelerini merak ediyorum nasıl severler ne beklerler filan

• Arkadaşım cevabımda net olarak yazdım :)

Dünyamıza yeni gelmiş gibi davranma

sen de biliyorsun herkes sevmek sevilmek ister

Aşıksa özenli davranır

Aşık değilse neler bekler biliyorsun :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• işte siz nasıl bir erkeğin nasıl sevdiğini araştırırken

bizde bir Kız nasıl sever de ,dürüst olur da yuva kurarız diye araştırıyoruz ...

bir algoritma ile bu dediğimi göstermek isterdim ...

0|0
    0|0
  • Üç şartı var bunun.

1. Senle mutlu olmalı,

2. Senin onla mutlu olduğunu bilmeli,

2. Düzgün karakterli olmalı.

Aşık olması şart değil. Yanında sesinin falan titremesi şart değil.

0|0
    0|0
  • Sana söylebileceğim tek sey gözlerinin içine uzun süre bakamıyorsa, ayrılmak için yalan söylüyorsa o seni gerçekten seviyordur..

0|0
    0|0
  • erkekler açık kitap gibidir istersen her satırını okuyabilirisin ama bıraz zahmet edip o kitabı eline almak şartıyla öyle herşeyı devletden beklemeyın yaneeee şeker

0|0
    0|0
  • ilk bakışta hoşlanır,1 hafta sonra sever,2.haftada kendini sana kaptırır sonrası aşık olur, baktın bi terslik var sakına sakın ıssız yalnız biyere gitme anavatan kan ağlar :))

0|0
    0|0
  • Bir ekek aşıksa bunu sahte aşk laflarından bakışlarından ayırt edersin zaten. Erkek aşıksa her şeyi bir kenara bırakır aşık olduğuna odaklanır. Bunun bir formülü yok sadece anlarsın.

0|0
    0|0
  • severse köpek gibi sever.. Bu kadınına bağlı...

0|0
    0|0
  • kafa yapınız aynıysa

0|0
    0|0
  • bakışından anlarsın

0|0
    0|0
  • sana bakarken gözleri parlıyosa,yanında elleri ve sesi titriyorsa,sana sımsıkı sarılıyosa.

0|0
    0|0
  • anlamamışsın heralde demmeki çok sevmiyor

0|0
    0|0
  • erkeğin kendini dışa gösterisine bağlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aşık olmalı :)

0|2
    0|0
  • Hiç aşk meselelerine girme. Aşk filimlerdeki gibi değildir her zaman. Seviyorum derler, sonra yavaş yavaş aşk azalır. Insan senden soğur.Geriye bir tek saygı kalır, bazen o da kalmaz. özür dilerim ya fark etmeden cok karamsar oldum ama bunlar gerçekler.

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;