Dikişlerim duruyor duş almalı mıyım?

Gizli Üye
10 gün önce kıl dönmesi ameliyatı oldum.Doktor dikişleri 2 gün sonra alacağını ancak yaranın iyi olduğunu sıkıntı olmadığını söyledi.Duş alabilirmiyim diye sorduğumda alabilirsin dedi ancak dikişler hala olduğu için korkuyorum birazda su değmesinden.?

bir bilgilniz varmı bu konuda?
Güncellemeler
+1 yıl
Duş aldm akradaşlar,şu an için bi sıkıntı yok.İnternette bir yerde alabilir diye yazıyordu hem doktor da öyle söyledi diye aldım. Napalım en kötü ölürüm. :)
Dikişlerim duruyor duş almalı mıyım?