Real Madrid - Barcelona maçı nasıl biter sizce?

faithkartal
bu akşamki el classico nasıl biter?skor tahminleri alıp yarın değerlendirelim.ne dersiniz_?
Güncellemeler
+1 yıl
3-1 ve 2-1 lik galibiyetle barca diyenler var.evet var mı başka tahmin.

bir de madrid diyen var.aslında madrid geçen yılın şampiyonu olarak hala favori gibi.
Güncellemeler
+1 yıl
maçtan önce 3-2 barça diyen çıkmadı en iyi cevap ne seçicez şimdi.ama barça laır diyen çok var.ee en ii cevap birden çok da seçemem :))..önerisi olan var mı ?
Real Madrid - Barcelona maçı nasıl biter sizce?