Sevgilim sürekli şaka yapıyor ne yapayım ben :)

Gizli Üye
Arkadaşlar sevgilim sürekli böyle gülelim istiyor yani şakalar yapıyor hep mesela bakın daha iyi anlayın diye dün dedim ki köy çok güzel dedim dün köydeydim cevap bitanem çok beğendiysen sana 1 tane inek alayım besle :))))) Arkadaşlar sürekli böyle ya allaihm ciddi olması için gerçekten ciddi bi konu lazım .. Hep konuşur sohbet eder hani mesaja cevap vermeyim direk ikinci mesaj gelir onada vermeyim garanti arar ..

Bana düşkün sevgisinden saygısından şüphem yok .. Ailesi tüm akrabları biliyor seviyor benim ailemle tanışmayı çok istiyor ..

Bende biraz sorunlym bana onlara rağmen katlanıyor ..

Ama hep böyle yani hep güleyim o beni güldürsün:))

Mesela biraz kılo alıyım hemen söylüyo yanında oldgm zaman göbeğime elliyor :)) Çok çok dobra :)) ama çokta saygılı yeri gelince..

Şaka ya vurarak benle ilgilenmiyor değil dışarda gözü gibi bakar göğüs arasından çanta taktirmaz kendi eliyle düz taktirir bu derece yani beni tek bi yere göndermez :))

Arkadaşlar bunlar sorun olabilir mi sizce ileride dobra olması şakaya vurması ? :))
Sevgilim sürekli şaka yapıyor ne yapayım ben :)