Hiç sınıf tekrarı yaptınız mı ?

Hiç sınıf tekrarı yaptınız mı ? Yaptığınızda kaçıncı sınıftaydınız ?

0|0
1024

En İyi Erkek Görüşü

• lise 1. sınıfta yapmıştım ama öğrencilikle alakamız yoktu 80 gün devamsızlığım vardı ve 13 dersim zayıftı sınavlara dahi girmemiştim gençlik işte :D:D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• hayır sadece üniversiteye hazırlanırken 1 yılım fazladan gitti

1|1
    0|0
    • Kesinlikle. Bundan utanç verici başka ne olabilir ki? Bir öğrencinin 1 yıllık masrafı ne kadar düşünmek lazım. Aile gitsin 3 kuruş için eşek gibi çalışsın, öğrencide bu 3 kuruşu hem harcasın hem gitsin sınıfta kalsın..

• lise 1 deydık ve bız 19 kısıydık sınıf tekrarı ypan arkadaslar olarak :) lıse 3 yıldı bız 5 yıl okuduk 1 yıl hazırlık 1 yılda ekstra ama en tuhafı neydı bılıymsn anadolu lısesı ogrencısıydık ve dıplomayı aldıgımızda 5 yıl okudugmz hıc anlasılmadı cok garıp bır matematık denklemıne donustucunku ogretım suremız 3 yıl yazıyodu :D

1|0
    0|0
  • orta 1 de kaldım orta 2 de cumhuriyetin 75. yılı nedeni ile herkezi geçirdiler, orta 3te yine kaldım lise 1de kaldım sonrasında zaten kalma yoktu lise 2de ehliyetim vardı okula kendi arabamla gidip geliyodum askerliği tecil ettirdim lise bitince hemen askere gittim zaten :)) istikrar diye buna derim ben aldım sonunda meslek lisesi diplomasını ))

1|0
    0|0
  • lise1 de yaptım hiç çalısmadım ve kaldım aynı sınıfı tekrar okurken yine hiç çalısmadım geçtim üstünden 6 sene geçmis bütün öğretmenlere lanet olsun :)

1|0
    0|0
  • ilk okuldan orta okula geçtiğimde orta okuldanda liseye geçtiğimde sınıf tekrarı yaptım,bulunduğum ortamı kabullenme yadırgama gibi bir sorunum var zor adepte oluyorum :) Buüzdende başlangıçları sindire sindire yapıyorum :D

1|0
    0|0
  • Yapmadım. Şimdiki eğitim sisteminde sınıf tekrarı yapmak için geçekten de iyice anormal olmak gerekir.

1|0
    0|0
  • Yapmadım. Her şeye tek atıyorum çok şükür :)

1|0
    0|0
  • tamam yaramaz, dersi kaynatan, okuldan kaçan, bazen derse girmeyen tabi hocasına göre :)) muzur bir öğrenciydim ama çalışkandım notlarım yüksek olduğundan hep kurtarırdım :))) :)))

1|0
    0|0
  • 15.seneye geldim Yapmadım Allah çok şükür .

1|0
    0|0
  • Üniversiteyi 6 senede bitirdim. O sayılıyor mu?

2|0
    0|0
  • Orta 1 Lise 1 ))

1|1
    1|0
  • yapacak vaktim olmadı :ı

1|0
    0|0
  • Hayır yapmadım.

1|0
    0|0
  • okul hayatım biterdi iyi ki öyle bir şey olmadı

1|0
    0|0
  • yapmadım

1|0
    0|0
  • Yapmadım. Benim için intihar sebebi.

1|1
    1|1
  • Yapmadım

1|0
    0|0
  • tatmadım o hissi.

1|0
    0|0
  • Üniversiteyi biraz uzattık :/

1|0
    0|0
  • Yaptım.Üni.de

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 10

• hiç sınıf tekrarı yapmadım.

1|0
    0|0
  • ben 1994 doğumluyum fakat kimlikte 95 yazıyor 95lilrle okula başladım iki sene önce okul değiştrdim bölüm farklı olduğu için mecburen snıf tekrarı oldum dersleri kaldıramadım simdi kendimden iki yas küçüklerle gidiyorum okula yasıtarım mezun olmusken benim 2 sene kaybım var... çok kötü bi durum

1|0
    0|0
  • üni 1 de yaptım

1|0
    0|0
  • 1 Kez 3. sınıftayken yapmıştım..daha da olmadı Allaha şükür..Allah korusun.

Amin.

1|0
    0|0
    • Siz liseden bahsediyorsanız eğer yapmadım tekrar.

Üniversite için yazdım.

• hayır..

1|0
    0|0
  • intahar ederdim.

1|0
    0|0
  • Hiç teklemedim.

1|0
    0|0
  • Hayır yapmadım hiç

1|0