Hayırlısıysa olsun hayırsızsa olmasın saçmalığını duymaktan bıkanlar var mı?

Gizli Üye
Ya tamam hayırlı veya hayırsız. Bazen hayırsız olduğunu bildiğimiz halde devam ederiz ilişkilerimize. Ama milletin ayrıldıktan sonra Hayrılısı olsun bilmem ne demeleri beni artık sinir etmeye başlıyor.

Nedir yani hayırı hayırsızı bu saçmalık lafın gelişinden ibaretmi yoksa nedir?
Güncellemeler
+1 yıl
ya burda soruyu üstüme yükleyen saçma sapan kişisel cevablar veren insanlara sadece şunu belirtmek istiyorum. her soruyu kişinin üstüne atmayın belki ortadan soruyordur veya milletin cevabını merak ettiğinden soruyordur? ön yargılı olmayıın lütfen ama
Hayırlısıysa olsun hayırsızsa olmasın saçmalığını duymaktan bıkanlar var mı?