Koşu bandi zayiflatirmi?

Koşu bandı alıp ta zayiflayanlar var mi merak ettim? Ne kadar surede ne kadar kilo verdiniz? Gunde ortalama kac km kostunuz yuruyus dahil? ya da gunde kac kalori yaktiniz?

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• Bende aldim kosu bandi ama sirf kosmaynan zayiflanirmi bilemiormm bunun yaninda kas calistirman da lazimmm boylece daha cabuk kilo verirsin ve daha daha fit bir vucudun olurr. Bende geneldee yarim saat yuksek tempoda yururdum ara sira hizli kosardim 150 - 200 kalori yakiiodum

0|0
    0|0
    • Gunde 150 kalori yakiyom 2km civarinda kosuyla karisik yuruyom. Takviye olarak masaj aletiyle belime uygulama yapiyom koşu bandinin masaj aletiyle yani. Mekik ve şınavda az da olsa yapiyom. Dambıl almayi dusunuyom

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Duzenli olarak yaparsan cok yesen bile vucudun sıkılasir. Haftanin 5 gunu yapman gerekir ilk baslarda yarim saat yap her gecen gun 10 dakika fazla yap gunde 1 saat sabah aksam yapabilirsen ve bunun yaninda egzersiz yaparsan vucudun hemen toparlanir ve kilo vermeye baslarsin. Basta vucudundaki yaglari yakman gerekir

0|1
    0|0
  • Koşu bandından ziyade acık havada kosmayı tercih ediyorum daha iyi

0|0
    0|0
  • Koşu bandına ne gerek var çıkın dışarı koşun. Bir yere gitmek için otobüse binmeyin yürüyün hk jjk

0|0
    0|0
    • İşim gereği zaman bulamiyorum ama az da olsa yuruyus yapiyom. Kosu bandi aldim bende.

Erkekler Ne Diyor 4

• Kalori yaktirir tabiki dogal olarak verdirir.

0|0
    0|0
  • Koşu bandını bilmiyorum da eliptik bisikletler acayip kilo verdiriyor.

0|0
    0|0
    • Bisiklet cocukken cok surdum zayiflatmadi beni ayaklarda kas yapti ancak.

• O da bir şeydir :) Kolay gelsin o zaman şimdiden.

• Eyvallah sagolasin

• önemli olan koşu bandı değil beslenmedir.
    beslenmeni düzelltikten sonra günde 20dk hızlı tempo yürüyüş yapsan bile kalori açığı yaratarak zayıflıyabilirsin.

0|0
    0|0
  • sana koşu programı vereyim ona göre adım adım üzerine katarak devam et koşu bandı pat pat en hızlıda koşmak uyuz ediyo beni hiç sevmem stadda ve parklarda boş vaktimde günde 1 kez koşarım...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;