Bayan şoför gördüğünüzde ne düşünüyorsunuz?

Bayan şöförlere asılma maksatlı bakan arkadaşlar elbet var,ne düşünüyorsunuz bayan şöför grdüğünüzde yada bayanlar erkek şöförler onlara bakınca ne hissediyor asıldıklarını mı düşünüyorlar?

0|0
713

En İyi Erkek Görüşü

• kaza geliyorum demez

0|0
    0|0
    • cevabımı en iyi cevap olarak seçtiğim zaman yüzüm gülüyor :)) bir ay önce bu cevabi verdiğimde içime doğmuş demek ki bayramda ablam kaza yaptı araba ile

• :)evet bazen içimize doğabiliyor böyle şeyler,geçmiş olsun.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Trafikte araç kullanırken yolamı bakayım yanımdaki bayan şöföremi? İşimmi yok allasen :D

0|0
    0|0
  • Bir hata yapacakmı diye bakarım.. Çopu hep yapar. Daha dün basıma gelen bir olayı anlatayım.

Dolmusta gidiyordum , ısıklarda durduk. Önümüzde bayan söför vardı ve yol yukarı doğru dikti. Bayan arabayı kaldıramadı ve araba stop etti. Daha sonra tekrar calıstırdı el frenini cekti ve öyle denedi, bu sefer gaza fazla bastığından araba patinaj yaptı ve ön taraf sağlı sollu kaydı :) daha sonra gelen lastik kokusuda icimizi ferahlattı :)

0|1
    0|0
  • ben hiç asılma maksatlı bakmadım hatta spesifik olarak baktığımı hatırlamıyorum eğer çok havalı bir arabası varsa belki ondan bakmışımdır.

0|0
    0|0
  • Trafikte en eğlendiğim oyundur bu benim.Önde giden arabayı süren bayan mı? Erkek mi? Yanılma ihtimalim çok az olmuştur.Dur kalklar da el freni kullanması,dikiz aynasının tamamen şöför tarafına doğru dönük olması,sinyal verilmesine gerek olmayan dönüşler de sinyal vermesi vs vs. (itiraf : hepsi yalan,çok iyi araba kullanıyorlar şimdiki bayanlar )

... Bi' asılmayın ya ! Koparacaksın dalı.

0|0
    0|0
  • o ani frenleri yüzünden birgün birinin arka camından içeri giricem ama bakalım ne zaman...

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=hmwXYckeWSE

otostop çekersem de belki alır. aslında kötü sürmedikleri sürece birşey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • yola emanet gidiyor...

0|0
    0|0
  • aman şimdi hata yapacak...

0|0
    0|0
  • Eyvahh acemi !

0|0
    0|0
  • bayan şoförleri normal karşılarım ama biraz dalgın oldukları düşüncesindeyim.

0|0
    0|0
  • düşünmektense harekete geçer ordan hemen uzaklaşırım

0|0
    0|0
  • Trafiğin içine eden kişiye dik dik bakarım kadın-erkek ayırtetmeksizin, onun dışında işim olmaz kimseyle.

Konu dışı araba, kadın demişken, kadınlar trafiği gerçekten katlediyor. Ortası yok onlar için. Aracı ya çok iyi kullanıyorlar ya da gerçekten berbatlaraa.

Ayrıca her erkeğe de tacizci gözüyle bakmaktan vazgeçin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yoo her bakan asılıyo diye düşünmüyorum ama.bazısı çok bariz takip ediyor.işte onları anlamıyorum.bitanesi üşenmeden bir bibuçuk saat takip etmişti.be kardeşim bişey olacak olsa bizde sellektör yaparız yani ne bu inat.

2|1
    0|0
  • bi ben ehliyet almadım hala diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • İçimden zavallı diyorum kaç sapıgın icinde kalacaksın bugun acaba?

(kendim için)

1|0
    0|0
  • bayanlar daha dikkatli kullaniyorlar, tabi erkekler her zamanki gibi cok bilmis haliyle olmayacak seylerle bile dalga geccerler :D kiskanmayin haha

0|0
    0|0
  • bayan sofor yok allaha emanet araba var dıyorum(gerçekten hemcınslerımın bazılarının arabası allaha emanet)

0|0
    0|0
  • Bana bakanların daha cok kızdıklarını düşünüyorum keh keh kehh :)))

Bayan şöförlerin çoğunu bende beğenmiyorummm

Pazarlamacı kadınlar hariç onlar deli gidiyor

0|0
    0|0
  • bakıştan bakışa göre değişiyor..arabaya bakıyorlar yada boş boş..lakin bazılarıda varki ;

dikiz aynasından arkasındakı arabanın şöförünü izleyeceğine yolu izlese daha iyi olurlar..

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;