Ev yapacaksan tuğladan kız alacaksan Muğla'dan doğru mu sizce?

ben bi izmirin kızlarını bide muğlanın kızlarını çok merak ediyorum

muğla da ilginç bi adet varmış bu bizi erkek tarafını biraz sevindecek galiba

evin bütün eşyalarını kız tarafı alır mış öyle mi?

0|0
138

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Muğla için dokuz güzel kızın çirkin anası derler. Çünkü ilçeleri muhteşemdir. Doğası yıllardır bozulmamıştır, çünkü halkı buna müsade etmez. Dünyanın en oksijenli ikinci yeri olan Datça mutlaka ölmeden görülmesi gereken bir yeridir. Yine Dünyanın en güzel 6. plajına sahip İçtuzu Plajı Muğla Dalyan da yer alır. Buranın insanı çok candandır. Muğlalıyım diye söylemiyorum, dışardan gelen herkes bunu farkeder zaten. Muğla nın ilçelerini gördükten sonra orda yerleşme planları yaparsınız. Kızları çok çalışkandır, sabırlı, sakindir ve damatlar çok sevilir.

0|0
    0|0
  • Sözlere gore bakılsaydı o zaman ıstanbuldakı artıvndekı ankaradakı kızlar bos kalırdı.. Inanmıyorum oyle sozlere .. Lafın gelısı soylenmıs bence.. Turk kzı turk kızıdır bence sehır ayrımı yapılmamalı..

0|0
    0|0
  • doğru

muğlada evin içini dışını kız döşüyo O_O

0|0
    0|0
  • oyle.. ne demısler.. kız alacaksan mugladan.. muglalılar rahatlarına duskunlerdır.. damatları severler.. kızları ve damatları rahat yasasınlar dıye ellerinden gelenı yaparlar

0|0
    0|0
  • hyr ortak bi muğlalı olarak ev yapacaksan tuğladan kız alacaksan muğladan sözü doğrudur muğlanın kızları çok marifetli çok becerikli bu söz belki bundandır hem güzel hem becerikli yni :))

0|0
    0|0
  • ev alacaksan güneyden, kız alacaksan gönülden derim ...

1|0
    0|0
  • ev eşyalarını kız alıyo da tuğladan evi de erkek yapıyo bunu da göz önünde bulundurmak lazım :)

1|0
    0|0
  • ıyıkı muglalı degılım .d.d..d.dd

0|0
    0|0
  • Olabilirse olmayabilirde

0|0
    0|0
  • hahah muğlaya gittim ama sokakta bi tane bile kız görmedim valla

0|0
    0|0
  • kızı malatyadan alacaksın

kayısı guzelı olurlar:Dornegın ben :D

0|0
    0|0
  • Bana muğla demeyin ! ! !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• muğlanın kızlarını bilmemde İzmir öyle anlatıldığı gibi değil eğer bir erkek ilgi çekiciyse zaten her yerde ilgi çeker arzulanır izmirle bunun alakası yok sana bir anımı anlatıyım sadece meraba demek için iki kızın yanına yanaştım birine merhaba dedim yanındaki ne var len demeye kalmadı babası arkadaymış konaktaydım denizden taş alıp atmaya çalıştı yani insanda beyin yoksa izmirli olması bir şey değitirmiyo ya da muğlalı oması erkeklerin sana bakmasını istiyosan egolu olmayı bırak sıcak kanlı cana yakın ol öyle ağıdan satma falan kalitelierkeklerin ilgsini çekmez senden uzaklaştırır bide kız olduğun için ayrıcalık beklemesnra kasıntı olma rahat ol kendin ol bunla seni dünyanın en çirkin kızı bile olsan ilgi görmeni sağlıcaktır ne kadr uzun yazdım lan

0|0
    0|0
  • Doğrudur. Gençliğimde çalıştığım yerde tanıdığım Muğlalı bir kız vardı. Değil normal, süper bir güzelliği vardı, oldukça da hanımefendiydi. Bana bakıp arasıra "Ev yaparsan tuğladan kız alırsan Muğla'dan derdi."

Ah, akılsız kafam. :)

0|0
    0|0
  • aynen kardeşim bizim bu taraflarda kız evi=cash evi.

0|0
    0|0
  • İzmir varken ne muğlası bırakın bu işleri. İzmirliler neredesiniz ses verin :)

0|1
    0|0
  • Muğlalı kızı kadar güzel bişe varmıdır. Şehirli kızları gibi çabuk sevip hemen sıkılmazlar, tutumlulardır. :) Cansınız

0|0
    0|0
  • Muğlalı kızlar çok tehlikelidir benden söylemesi. Hem o sözün daha devamı var ;)

0|0
    0|0
  • muğlann kızlarnda iş olmadığına eminim. milastakiler beş para etmez:)

0|0
    0|0
  • ilk senden duydum valla

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;