Beşiktaş'ta belirsizlik! Sizce teknik direktör Valerien İsmael'in görevine son verilmeli mi?

Mario45

Merhaba,
Bir "Spor" sorusuyla daha sizlerleyim ⚽.

Beşiktaş'ta son haftalardaki puan kayıpları ve oynana kötü oyun sebebiyle Valerien İsmael belirsizliği yaşanıyor.

Son iki maçta Başakşehir'e karşı alınan mağlubiyet ve dün oynanan İstanbulspor maçındaki beraberlik zaten en başından beri Valerien İsmael'i istemeyen kesimi harekete geçirdi ve bazı teknik direktörlerin isimleri ortaya atıldı.

Peki sizce Valerien İsmael'in görevine son verilmeli mi?

Beşiktaşta belirsizlik! Sizce teknik direktör Valerien İsmaelin görevine son verilmeli mi?

#Mario
#Mario45
#SüperMario
#Spor

18 Eylül 2022

Pazar 21.28

Evet son verilmeli, oynanan oyun gelecek vadetmiyor
Hayır son verilmemeli daha ligin başında teknik direktör değiştirmek doğru değil
Fenerbahçe maçının sonucuna göre hareket edilmeli
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Beşiktaş'ta belirsizlik! Sizce teknik direktör Valerien İsmael'in görevine son verilmeli mi?