Süper Lig'in sosyal medya hesabı açılıyor! Hesabı takip edecek misiniz?

Mario45

TFF, yeni başkan seçimi ile beraber Türk Futbolunda yenilikler yapmayı planlıyor. İlk hedef ise yıllardır eksikliği hissedilen sosyal medya hesabı...

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi: "Süper Lig ve 1. Lig'in sosyal medya hesabını hemen başlatacağız. Bu ay sonuna kadar yetiştiririz inşallah."

Açıklaması ile beraber açılacağı resmi ağızdan onaylanan hesabı takip edecek misiniz?

Süper Ligin sosyal medya hesabı açılıyor! Hesabı takip edecek misiniz?

#Mario
#Mario45
#SüperMario
#Spor

7 Haziran 2022

Perşembe 23.25

Evet edeceğim
Hayır etmeyeceğim
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Süper Lig'in sosyal medya hesabı açılıyor! Hesabı takip edecek misiniz?