Evde yalnızken, dış kapının zorlandığını anlasanız ne yapardınız?

Aklıma gelen fakat kimsenin başına gelmesini istemeyeceğim bir soru...Gecenin bu saatinde ne gelir ki aklına insanın...

Oturduğum yerde gündüz vakti bir eve hırsız girdi..Onu düşünürken aklıma geldi..

Ne yapardınız? Ne yapılmalı sizce?

Not: ciddi sorudur..şıklara bakmayın..yapım bu illa bir yerinden eğlencelik yapmam lazım

• Elime mutfaktan ufak meyve bıçağı alır kapıyı açıp bakarım(Ben bunu yaptım...Neyse ki kimse yoktu)
    A seç
  • Eminsem polisi ararım
    B seç
  • Odaya kapanır ağlarım.
    C seç
  • Hemen odamdan bir çarşaf alır, hayalet numarası yaparak içeri girmeye çalışanı korkuturum
    D seç
  • Deme yahu öyle..yalnızım zaten korkuyorum
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Polisi arayacak yok mu :))
""Aslında böyle birşey yaşama ihtimalne karşın kendine bir güvenilir ortam oluştur.mesela kapının zorlandığını gördüğünde , kendini yatak odasına at.Mutlaka bir kilidi olsun.Mümkünse camlı değil , tamamen ahşap bir kapı olsun.anahtardan sonra , kapının arkasına , kenndi fiziki gücünle itebileceğin ama işe yaracak şeyler olmalı.bunları yaptıktan sonra yatağın altına gir ve sakın kendini yalnız bırakma , birileriyle konuş..yoksa aklını kaçırabilirsin""" ((((Clever_boyy)))
Az önceki güncelleme Clever_boyy'a ait bir cevaptan alıntı...Kendisine teşekkür ediyorum.. Umarım hiçbirimizin işine yaramaz..Fakat konuya açıklık getirdiğini düşünüyorum..Teşekkürler Clever_boyy:)

0|0
1218

En İyi Erkek Görüşü

• Alarm merkezinde çalışıyorum , bu gibi sorunlarla çok sık karşılaşıyoruz.Müşterinin heyecanını bastırmak , ona güvende olduğunu hissettirmek , heleki bayanlar için çok zor oluyor.

1|0
    0|0
    • Ne önerirsin peki..ciddi soruyorum..güncellemeyle ekleyeceğim..sakıncası yoksa kullanıcı adınla alıntı yaparım hatta..ne yapılmalı sence..

Şakalaşıyoruz burada fakat birgün -Allah korusun- birinin başına gelirse bu soruyu okumuş da olursa en azından bir faydamız olur...çok hayalciyim ben yahu:((

• paylaşmamda sakınca var mı bunu kullanıcı adınla birlikte?

• Yoo hayır bi sakınca yok , faydası olursa insanlara ne ala :) Ama altına şunuda koymak gerek , mümkn olduğunca yalnız yaşamasın kimse , boşuna demiyolar yalnızlık Allaha mahsustur diye :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Hırsız falan mümkünse hiç gelmesin dayak yer hemde biraz fazla döverim yani geldiğine pişman olur iyice sobalık ettikten sonra polisi ararım gelsin alsınlar ama dediğim gibi çok kötü olur onun için zaten hırsızlara karşı gıcıklığım var.Ulan o kadar elin ayağın tutuyor bilmem kaçıncı katlara hoplayıp zıplıyorsun adam gibi bir işe girsene? bu ülkede dayağı en çok hakeden insanlar bunlar insan bile denemez.

1|0
    0|0
    • hırsızı döversin..elini ayağını bağlar salona oturtturur nasihat edersin gibi geldi bana :D

• Tabiki onlar veya hırsılık yapan eğilimi olan kişiler toplum huzurunu bozar yaşam kalitesini düşürür.Mesela hırsızlığın çok olduğu bir mahallede insanlar yaşayamazlar veya hep tetikte yaşarlar insanların ruhunu dengesini bozuyorlar.Bir zamanlar bizim eski mahallemizdede bu tür olaylar olurdu bazı aileler sıralı olarak nöbet tutardık.Allah insanlara akıl fikir versin doğru yoldan şaşmasınlar.

• Amin...:/// Çaresizlikten olduğunu da düünmüyorum..cehalet ve hırs..ayrıca kolay yoldan kazanma düşüncesi...

• Kapıya doğru yürüyüp nooluyor lan orda diye bağırırım neticesinde adamın ayaklarını dötüne vurarak kaçmasını umut ederim.ama yok cevap olarak ne diyosun laaann diye bir cevap gelirse işte ozaman bilemiyorum

1|0
    0|0
  • bu olayı iki yıl önce yaşadım kapıyı açtım zorlayan kardeşler iki kişi idi bana bön bön bakan kafayı yedi gördüğüm gözleri burnu yüzü anında şişti kan boşaldı .. panikleyen diğerinide merdivenlerden aşşağı ittirdim kapıyı kapattım ... bi on onbeş dakika sonra apartman karıştı ...

1|0
    0|0
    • İlk vuran kazanmış...:// yine de böyle şeyler öğretme halka...polisi arayın ben yapmadım siz yapın de..pff...

• Şiddete karşıyım ama hak etmişler.

kendi içimde çeliştim ben

• otruuduğum apartmanda üç tane polis memuru yaşıyor bir kaç ay önce gündüz evleri soyuldu hırsızları bulamadılar ...

• şuanda bu soruyu okurken bile korktum ama şu saatte ışıklarım açık arka kapıdanda kaçarım üstelik kameralar var evde

1|0
    0|0
    • paranormal activity aklıma geldi kamera var dedin de:d

• bir yere saklanırdım..sağı solu arardım..bilmiyorum..:/// ben düşünmedim..:d korktum şimdi..:D

• ya şuanda kapıda biri varsa ?

• ...

İçerden garip sesler çıkar.Şunun gibi https://www.youtube.com/watch?v=wDYmRfjHWPc :)

2|0
    0|0
  • valla katilliğe merakım olduğu için(annem izin verse katil olacağım) mutfaktan koca bir ekmek bıçağı alırım kapıyı açarım bakarım mümkün olursa da hırsızın gırtlağını keserim

1|0
    0|0
    • aaaaa cani çıktı bu da :))

• :) daha az kanlı:D daha iyi:d

• :) aynen daha az kanlı :D daha iyi en azından polis tarafından aranmam :D

• geleceği olanın göreceğide vardır

1|0
    0|0
  • türk polisi nasılsa iş geçtikten sonra gelir o yüzden o gelene kadar işi bitirmek lazım

1|0
    0|0
  • dolabın içine saklanıp 911 i ararım

1|0
    0|0
    • 911 :d Amerika'dan yardıma gelmeleri uzun sürebilir:D

• allahına kurban senin:))

• Eyvallah senin de:d

• artık hırsızların ev sahibinden çok hakkı var adamı vursan sen sçlusun ya uyuyor numarası yapıp soyulmaya razı olacan yada hırsızla pazarlık yapacan

1|0
    0|0
  • tabiki saldırırım adama keskin ya da sert birşeyle :)

1|0
    0|0
  • Rica ederim senyoraaa :)

1|0
    0|0
  • Bıcak sakat, durduk yere mapuslarda çürümeyelim. Zopayı kapar dalarım.

1|0
    0|0
  • Sürekli etrafımda bir yerlerde maket bıçağım olur.

Façasını alırım. Scarfaça olur..

1|0
    0|0
  • çalı süpürgesi ya da büyükçe bir tava alır girişte beklerim

1|0
    0|0
  • Baltayı hazırlarım..

1|0
    1|0
  • aglarim mg

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• A acımam hacı

1|0
    1|0
  • ekmek bıçağına koşarım

odamdan biber gazını almaya koşarım

korkudan altıma kaçırdım mı diye bi yoklarım

cep telefonumu bulurum

kaçırdım mı diye bi daha kendimi kontrol ederim

kendimi odaya kitleyip camdan bağırırım

155 i de ararım aklıma gelirse

1|0
    0|0
  • Işıkları açarım kaçar gider herhalde

1|0
    0|0
  • kangal cinsi 4 köpeğimi kapıdan dışarı salarım

1|0
    0|0
  • Nick kadar varsın gece gece korkutma yahu.

1|0
    1|0
    • eheh ne yapayım aklıma geldi..korkma...bu gerçekçi soru...odalardan birine gir kapıyı kilitle polisi ara komşuyu ara..telefon yoksa meyve bıçağına kaldın:d..:d

• Göz yaşartıcı spreyimle onu etkisiz hale getirip gözlerini çıkartırdım.

Çokmu korkunç oldu yahu.

• ahahah bir de gözlerini çıkartıyor:D

• uyuma taklidi :( atraksiyon falan yapamam o anda. tüfekler yatak odama uzak olmasaydı işte o zaman hırsızın vay haline.

0|1
    0|0
    • Yalan deodorantla saldırıp kör ettiği vakalar var bunun inanmayın.. :p

• ahahah tüfekler <3

izafi, özel yapım ama organik bu yüzden dava açamıyorlar ;))))))))))

• ovvvv...:P fenaymışşş:d

• Elime mutfaktan ufak meyve bıçağı alır kapıyı açıp bakarım(Ben bunu yaptım...Neyse ki kimse yoktu)

0|0
    0|0
  • bıçağı alırım

0|1
    0|0
  • fffffffffffffffffffffff

0|0
    0|0
  • gggggggggggggggggggggggggg

0|0
    0|0
  • Eminsem polisi ararım

0|0
    0|0
  • Gidip kapının deliğinden bakarım önce bi :D tanımadığım bi adam bişeyler yapmaya kalkıyosa babamı ararım . o gelene kadar çekmeceden tırtıklı ekmek bıçağı alırım. tırtıklı olmasına dikkat ederim adamı keserken daha zevk versin :DD

1|0
    0|0
    • anaaaaaa...:d zevk versin diyor..nasıl insanlar var sitede.. ara sıra sormak lazım böyle sorular tanıyoruz yavaş yavaş şdfkflsfşsl

• Kapıyı kitle geliyorum tıtıklı bebeğimle :p

• tıtıklı bebek:D

Yükleniyor... ;