Real Madrid - Liverpool Şampiyonlar ligi final maçını kim kazanır?

Reykart2
Evet arkadaşlar bu akşam Real Madrid - Liverpool final maçını sizce kim kazanır?
Bana göre her ne kadar favori oynadığı futbolla Liverpool olsa bile tecrübesiyle Real Madrid'in maçı kazanıp şampiyon olacağını düşünüyorum...
Real Madrid - Liverpool Şampiyonlar ligi final maçını kim kazanır?