rijinal Rochas Man aldım, bir erkekte bu kokuyu hissettiğinizde ne düşünürsünüz?

Gizli Üye
Orijinal Rochas Man aldım, bir erkekte bu kokuyu hissettiğinizde ne düşünürsünüz..?

Parfümü bilmeyenler için ip ucu :

İlk sıkıldığında oldukça tatlımsı bir lavanta+kahvemsi koku sizi karşılıyor. Lavantadan daha çok şekerimsi kahve baskın. İlerleyen dakikalarda kahve kokusu geri çekilirken şekerli, çikolatamsı karamel kokusu öne çıkıyor. Evet tarif etmek gerekirse çok güzel bir şekerli kapuçino. Böylece de devam ediyor. Kokusu çok büyük değişimler göstermiyor.
Güncellemeler
+1 yıl
genel görüş itibari ile pek ilgi çekmedi gibi, boşa mı gitti şimdi o kadar para :D
rijinal Rochas Man aldım, bir erkekte bu kokuyu hissettiğinizde ne düşünürsünüz?