Bilek güreşi hakkında yardım istiyorum?

Gizli Üye
arkadaşlar kız arkadaşımla 4 yıldr birlikteyiz kendisini tanıdığımdan beri spor yapar geçen günlerde bilek güreşi yapalım dedi sporda yapıyo dye yapalım dedim. iki koldada yendi beni. bende 1 yılı aşkın suredir spor yapıyorum. kollarım onunkinden cok daha iyi durumda olmasına rağmen uzerıne kacdefa daha yaptıysak yenemedım. surekli bu konuyu açıp konusunca yazma gereği duydum. ne yapıyım nasıl birşekilde çalışıyımkı yenip su muhabbete son veriyim. ? benim boyum ve kilom 1.85 e 80 onun 173 e 62
Güncellemeler
+1 yıl
fitnessdan once bir spor gecmiside olmamis..
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar dediklerinizi 1 aydır yapıyorum fakat bir gelişme kaydedemedim protein tozu creatine tarzı ürünleri kullanıp diyete harfiyen uyuyuorum sorun nerede anlayamadım ve yenen kişinin kız arkadaşım olması canımı baya bir sıkıyo yapısıda en fazla www.girlswithmuscle.com/images/full/584659882.jpg fotodaki gibi bu durumdan kurtaran yardım eden arkadaşlara + yı basıcam
Bilek güreşi hakkında yardım istiyorum?