Annemin bugün aldığı perdesini yaktım!

annemin bugün yeni alıp taktığı perdenin bir kısmına sigaramın ucu değdi. çok göze batmıyor ama annem bunu gördüğü zaman ... muhtemeln anlamışsınızdır durumu. tavsiyelerinizi bekliyorum :S

0|0
179

En İyi Kız Görüşü

• Annen ne yapsa hakediyorsun...@

0|0
    0|0
    • şimdi bizim evde br perdenin ömrü ortalama 20 yıl olduğu için 20 yıl bu gerçekle yüzleşmek zorunda kalıcam :(

• Hadi hadi yırttın merak etme bayrama kadar rahat rahat uyu :D

Bu arada teşekkürler en iyi cevap için

• bayramda evi ben temizlicem :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• söyleme şimdi eve böyle misafir felan topla gelsinler kalabalık sonra annen görür elbet yıkarken felan hep o misafirlerin suçudur camın önünde sigara sigara üstüne takıp durdular felan de yer..

0|0
    0|0
  • ben mutfağı yaktımdı ablam,dumanlar çıkmasa annem anlamıyacaktıda:D alevde çıkınca:D sorma gitsin...sengene iyi perde yakmışın..

0|0
    0|0
  • şimdi erkek halinizle nasıl becerebilir misiniz bilmiyorum ama, kolay tamir edilebilir.. polyester nakış ipliğiyle örümcek ağı şeklinde sıkı sıkıya yeniden onaracaksın dikere ama büzmeden :D

0|0
    0|0
  • lan eğer sadece ucunu yaktıysan siyahlık görünmesin diye kes. en azından ilk temizliğe kadar idare eder seni.

0|0
    0|0
  • iyi halt yedin :D

0|0
    0|0
  • hayatta yapman gereken en son şeyi yapmışsın geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
  • Bir bardak soğuk su öneriyorum :)

0|0
    0|0
  • Hayatının yanlışını yaptıgının farkındamısın dostumm ...

0|0
    0|0
  • yandın sen yandın :)

0|0
    0|0
  • annen yokken perdeyi çıkar i perdeciye git ve hemen yenisini al bence :)

0|0
    0|0
  • Sen önden annen terlikle arkandan. Hayal edebiliyorum:)

0|0
    0|0
  • beyaz oje sür :D

0|0
    0|0
  • hiç üstüne alınma , oralı olma .

0|0
    0|0
  • sen yandın çözümü yok :D annen uzunca sene bunu konuşur :D

0|0
    0|0
  • Zor kurtulusun yok o sıgarayla yenı yenı gıysılerını ayakkabılarını yakmak lazım

0|0
    0|0
    • ah yeni aldığım giysiyi yaksaydım da o perdeyi yakmasaydım :(

• pahalı olması sıkıntı değil. asıl sıkıntı annemin uzun yıllar bunu yüzüme vuracak olması.

• Bu dusunce ıle vuracaktır

• sakiz yapistir

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• ev ahalisinden sigara içen birilerini perdenin yanına oturt. aa bak yaktın perdeyi de. olmadı mı? suçlayacak başka birini bul:)

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun kimse kurtaramaz elinden :D

0|0
    0|0
  • oraya resim yapıştır.Annenle olan resminizi yapıştır.Karala ne biliyim bi şey yap göze batmasın :DYa da aldığı yeri biliyorsan yenisini al ve değiştir

1|0
    1|0
    • ve beni de en iyi cevap yap lütfen xper bakımından da ben kötü durumdayım.Statüye ihtiyacım var

• Terziye götür tadilat yapsın. Annenden de özür dilersin... Bu da senin için hayatında edinmiş olduğun bir tecrübe olmuş olur... İnsanlar böyle hatalar yapa yap öğreniyor herşeyi...

0|0
    0|0
  • ojeyle boya. olmadı guaj boya falan. yeteneklerini sergilemenin tam sırası rocky!

0|0
    0|0
  • hayırsız evlat :) git yenisini al :D

0|0
    0|0
  • yeni perde al olmadi Anne ne güzel bir hediye al.Anneler kutsaldir.bilemedin elini öp.Gercek gül Anne nin vurdugu yerde biter.Anneler kimseye kiyamaz.

0|0
    0|0
  • hocam yapacak hiçbirşey yok gibi :(

0|0
    0|0
  • aahhahahah ben de yapmıştım aynı şeyi :D allah yardımcın olsun benimki gibi bi annen varsa :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;