Bugün Galatasaray ile Trabzonspor karşı karşıya geliyor! Sizce kim kazanır?

Queen_of_Games
Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında Galatasaray ile lider Trabzonspor karşı karşıya geliyor!
Bugün Galatasaray ile Trabzonspor karşı karşıya geliyor! Sizce kim kazanır?
Bugün Ali Sami Yen'de saat 19:00'da oynanacak bu kritik maç, Galatasaray için lige tutunma mücadelesi anlamına gelirken, Trabzonspor için de şampiyonluğa giden yolda önemli bir galibiyet fırsatı demek.

Sizce bu kritik maçın kazananı kim olur?
Galatasaray
Trabzonspor
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Bugün Galatasaray ile Trabzonspor karşı karşıya geliyor! Sizce kim kazanır?