Bir erkek arabasının camlarını neden siyah yapar?

amacı arabanın içindeklerinin görünmemesi midir? yoksa o erkek sürekli değişik kızlarla olan çapkın birisi midir sizce bu ne anlama geliyor?

Güncellemeler:
yeni tanıştığım birisi beni eve bırakmak istedi bense onun arabasına binmek istemedim henüz yen tanıştık diye. bahane etmeye calıstım birisi görür şimdi bizi dedim. o da bana nasıl olsa arabamın camları siyah ded!

0|0
1018

En İyi Erkek Görüşü

• siyah cam sevdiği için olabilir. araba daha güzel görünüyor diye olabilir. cilt kanseri diye güneşten korunmak için olabilir. içinde manita yediği için olabilir. veya ben bu arabada kız götürüyorum çok çapkınım diye bir imaj yaratmak için de olabilir (var böyleleri de)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• bunu da kıza bağladık ya

içiniz fesat:DDDDDd

0|1
    1|0
  • Off bu lafı sana söylediyse sakına binme arabasına.. kim bilir ne var o siyah camın arkadasında..

Ne bu be polislerden kaçıyorduk simdide sapık damgasında mı kacıcaz ...

1|0
    1|0
    • çok beğendim yorumumu cevap yaziiim dedim :D

• sagol eksik olma :))

• Araba daha güzel gözüktüğü için. Kızla alakası yok.

0|0
    1|0
  • Kizlarin içi fesat

0|0
    1|0
  • siyah camdan çapkınlık çıkardın, çelik janttan ne çıkarırsın bilmiyorum =)))

ama adamın niyeti de çok iyi değil... ben arabama binmeyene ısrar etmem.

0|0
    1|0
    • ısrar etmenin anlamı ne sence?

• binme, böyle devam et.

• görüşmeyi pek düşünmüyorum artık onunla kaşı gözü çok oynuyor

• kucakta zıplatırken kimse görmesin diye :)

1|0
    0|0
  • benim arabamın camlarıda siyah.siyah arabaya siyah cam şekil duruyor diye yaptırmıştım başka bir amacı yok benim için:)

0|0
    1|0
  • Hayat neden hep kadınlara dogru akıyor ?

1|0
    1|0
    • +1 bizim böyle bir psikolojimiz var evet genelimizin hemde hayat bizden ibaret ve herşey üzerimize kurulu sandıkça birçok şey üstümüze yük oluyor.. gerek yok binme geç güvenmemişsin zaten cam ile alakası yok ki..

• aynen öyle artı bir veresim geldi kendime

• için fesat senin

1|0
    1|0
  • Aynasızlar kesiyor cezayı hiç acımıyorlar :(

1|0
    1|0
  • kızla ne alakası var.zevk meselesi siyah da yapar yeşil de yapar

0|0
    1|0
  • Siyah cam candır ya. Kim ne derse desin bence olmazsa olmaz. Hemde dark black tint.

0|0
    1|0
  • araba daha güzel göründüğü için. başka bir nedeni yok.

0|0
    1|0
  • güncellemene cevaben söylüyorum basitçe durumu toparlamaya çalışmış. sen bahane edince o da bahanene bahane üretmiş.

0|0
    0|0
  • Aracın camları orjinal filmlidir belki. Sonradan siyah yaptırmamıştır. Şahsen benimki öyle.

0|0
    0|0
  • ben de siyah cam seviyorum ama bazen trafikte takiyor polisler. bakislardan uzaklik iyidir.

0|0
    0|0
  • Siyah, bordo, patlıcan moru filmleri seviyorum. Zaten Türkiye'de 2 numaraya kadar izin var. Polis bir şey diyemiyor. Dışarıdan barzo barzo bakışlardan kurtulmuş oluyoruz böylece.

Valele vulili ula bu arabanın içindeki kim acep. Dövlet bize bakmiyır!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• eskiden erkeklere cük beyinliler derdim ara ara ama artık vazgeçtim.asıl kızlar kuku kafalıymış meğer.

0|2
    1|0
  • bizim böyle bir psikolojimiz var evet genelimizin hemde hayat bizden ibaret ve herşey üzerimize kurulu sandıkça birçok şey üstümüze yük oluyor.. gerek yok binme geç güvenmemişsin zaten cam ile alakası yok ki..

0|0
    1|0
  • outdoor ve indoor arasında sıkışıp kalmıştır. kesin publicçi diil ama.

0|2
    1|0
  • Bunlar heves isi yau.

Camlara tint,celik jant,modifiye vs.

Icindeki fesatin basini ez kucukken.

Ayrica ben de cok severim <3

0|0
    1|0
  • arabanın camları siyah olunca günes ısıgı pek girmeyor arabanın icine haliyle ferah ferah sürüs keyfi yasıyosun..ne fesatsınız ya

0|0
    1|0
  • içeri attığı kızlar görünmesin diyedir..

1|0
    0|0
  • İçinde yiyişmek için.

1|1
    1|1
  • he kızları atıyoruz iceri :)

1|0
    1|0
  • alakası yok hos duruyr...

0|0
    1|0
  • Bizim arabadada var ama yani kötü bi amaç değil :S çok klas duruyo beyaz arabada siyah cam

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;