Zeytinyağını kaç kişi bronzlaşmak için kullanıyor:)

Arkadaşlar az önce bir soru için yorum yaptım:)))elbetteki nacizane bir yorum idi:))

Dedimki o arkadaşımıza;Değişik soru arayışının dibe vurduğu andır :))

Haklı olarak tatlı sert cevap verdi.. Bende kısa zamanda bronzlaşmayı

zeytin yağını güneş kremi olarak kullanıyorum ve cildi inanlımaz

besliyor lakin bunu kimse itiraf edermi bilemiyorum:))

Ben itiraf ediyorum işte...:))Hatta kızlara esmer bomba olma yolunuda

samimi olarak söylüyorum..tabiki buğday tenli iseniz..Beyaz ten

bilemem:))

Ben nekadar dibe vurucam:D

Ben hazırım yorumlar başlasın dermişin:))))))

0|0
57

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• zeytinyagı geneld egüreşçiler sürer :p

0|0
    0|0
    • evet ablam dalga geçiyor bre pehlivan diye ama baktı ben bronz pehlivan,oda pehlivan oldud bir kısmetimiz eksikti:D

• kıspet tamam:D aklımız fikrimiz kısmette:D

• kısmetin varsa cıkar yoksa zaten cıkmaz

• coca cola dene madem yanmak istiyorsun

1|0
    0|0
  • Eğer Dibe Vurduysan Çıkacağın tek nokta en yüksektir. Graham dan inciler ;) ben sana daha cok arap sabunu öneriyorum:)

0|0
    0|0
    • arap sabunu ile neyapılacağını annende babanda bilir yavrucum:)

• :) istedigin gibi anliyabilirsin:) seninle konusmak guzeldi:)) hey ama stress yapma soguk savas yillari gecmiste kaldi ;) kendine iyi bak ABLACİM:)))

• her savaş bizimkisi gibi keşke:))

• kakao yağı her zaman çok daha etkiilidir.Hem zeytin yağı çok pahalı , yemeye bulamıyoz bide üstümüze mi sürcez :p

0|0
    0|0
    • :D Haklısın alabilen kakao yağı alır ,alamayan ben gibi zeytin yağını kullanır sonuç doğal bir yağ olduğu için bronzlaşmakla kalmıyor ciltteki değişim inanılmaz:)))balıkersirden sevgili bakıyorum şimdi zeytinlıkleri olan:D saol ilgin için:D

• günlük burç yorumları cidden saçma ama,karakterist özellikleri çoğu zaman yardımcı oluyor..misal benim pes etmez bir yapım var..hırs vs.banada uyuyor..terazi hava gurubu ben ateş yükselenimde kova oda hava ve taşıyorum çoğu özelliklerini.

• benim haberim yok o yukselen,grup falan :D bak bunlarida ogreneyim , lazim olur sonra :D

• havuş yağı teni daha çok besliyor diye biliyorum ... zeytn yağını güneşlenirken saçına sürersen daha iyi değil miydi ?

0|0
    0|0
    • evet havuç yağı ama..katkısı var..ben saf zeytin yağından bahsediyorum ..sonuç çok iyi.

• Ben genelde kızartmalar için kullanıyorum ya ? :D

0|0
    0|0
    • zeytin yağı candır sağlıktır:)) fakirliğin gözü olsun işte güneş kremi olmayınca:D

• Bakkaldan zeytin yağını kapıp geliyimmi yani onumu diosn .s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gerçek mi bu zentin yağı hakkında söylediklerin

0|0
    0|0
  • cilt kanserine davetiye çıkarmak diye buna denir.

0|0
    0|0
    • oha tam kopmalık :D

• çorba iç bronzlaş:D

• iyyyy zeytin yagi mi bit kapma dikkat et, hiç denemedim bak ben bunu ama denemek isterim ise yariyor mu kiz dogru soyle bakim:DD

0|0
    0|0
    • dene gör..ben çok memnunum ama buğday tenli isen,saat 12:00 13:00 arası 5 gün güneşlendim azda ha devam edersem sanırım bitter çikolata olurdum:))

• çok durmamak lazım,sabah kalkınca direk dama çıkarsan yastık vs:D uyur kalırsan sıkıntı oluyor:D ilk gün geberdim de acıdan:))) ara verdim sonra devam ettim,kız yeminmi edim vallahi diyorum..

• ayyy tamam inandim ya yazis seklin bile beni heycanlandirdi, yurt disinda yasadigim için gunesi biraz zor goruyorum, havalar guzel olsun valla su zeytin yagini denicem valla :d

• kakao ve havuc yagıda tavsie edilir:)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;