Zeytinyağını kaç kişi bronzlaşmak için kullanıyor:)

mondrose
Arkadaşlar az önce bir soru için yorum yaptım:)))elbetteki nacizane bir yorum idi:))

Dedimki o arkadaşımıza;Değişik soru arayışının dibe vurduğu andır :))

Haklı olarak tatlı sert cevap verdi.. Bende kısa zamanda bronzlaşmayı

zeytin yağını güneş kremi olarak kullanıyorum ve cildi inanlımaz

besliyor lakin bunu kimse itiraf edermi bilemiyorum:))

Ben itiraf ediyorum işte...:))Hatta kızlara esmer bomba olma yolunuda

samimi olarak söylüyorum..tabiki buğday tenli iseniz..Beyaz ten

bilemem:))

Ben nekadar dibe vurucam:D

Ben hazırım yorumlar başlasın dermişin:))))))

Zeytinyağını kaç kişi bronzlaşmak için kullanıyor:)