Bir Koreli ile evlenmek nasıl bir şey arkadaşlar? Yakınınızda bunun gibi evliliği olan var mı? :)

nedendir bilmiyorum ama koreli erkekler bana çok çekici eğleceli ve romantik geliyor..vede ilerde koreli bir erkekle evlencem sanırım..türk erkeklerini nedense hiç çekici bulmuyorum:)) sizce bu ünlü yakışıklı değilmi benim anlattım kadar ?.. link link link bir gün koreye gideceğim :)) en büyük hayalim dünayayı gezmek sizce ben mi yalnş düşünüyorum bu konuda..biraz saçma düşünüyor olabilirim neyse ?..çevresinde böyle olanlar varmı?..arkadaşalr..

2|0
1820

En İyi Kız Görüşü

• banadaaa çok çekici geliyolar yaa çok yakışıklı oluyolar bende istiyorum onlardan biriyle evlenmeyi :))))

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Kızlarıda bana çok güzel gelirdi , ama ergendim. Pikaçu dediğim zamanlar gitmek ister , hayalimde japon - çin , kore - tayland , fark etmezdi..yeter ki gözleri çekik olsundu :)

1|0
    0|0
  • 6 ay önce dünyada arkadaş bulabileceğim bir sitede bende koreli kız bakıyordum.. neyse öyle böyle derken 2 ay sonra bir kız mesaj attı. arkadaş olalım mı falan diye. Bende tabi dedim, hemen kakaotalk nickini verdi ve muhabbete başladık. Başlarda her şey normaldi ama sonlarında muhabbet iyice sardı..." You are my friend" oldu sana "you are my best friend," oda oldu sana "I Like you" Oda oldu mu sana "I love you"... :))) Yemin ediyorum kız diyor "her gün seni düşünüyorum", " sana aşığım" :) Fotolarını falan gönderdi fena sayılmaz hani :) Artı baya zengin :D Kız Türkiyeyi çok sevdiği için düşünebileceğin her konuda muhabbet ettik. "Türkiye tarihi" , "Türk askerinin Kore'ye yardım etmesi", "Evlilik", "İkimizin evlenme ihtimalı","Bakirelik" bunun gibi konular. :D Kız bakireymiş . Bende dedim belki biz evleniriz onun için kimseyle cinsel ilişkiye girme :)) Ve bana sözü var "Buluştuğumuz gün bol bol sarılacağız, dudaktan öpüşeceğiz, ben bunun yanaklarını falan ısıracağım :)) Neyse bunun gibi şeyler.( Ve bunların hiç biri yalan değil)

Ve işin gerçek boyutu. O Kore'de 8000 km uzaklıkta. Ben bununla evlenirsem, Nerde yaşacağız ? Bu memleketini özleyecek mızmızlanacak, kültür, yemek, melez çocuklar, dil, din bunlar ne olacak ? kolay mı 8000 km uzaktan gelip farklı ülke şartlarına alışmak. Valla açık söyleyim ben alışamam... Ve bazen boş bir rüyanın içinde olduğumu düşünüyorum. Neyse bence bu rüyadan uyan ve kendine gel.

2|0
    1|0
  • koreliler ile bir süre yaşamak durumunda kaldım ..yemekde çorba içmezler bildiğimiz Türk mutfağındaki yemekleri yemezler ... bilidiğimiz salatayı pirinç pilavı ile karıştırıp ceplerinde taşıdıkları soslar ile karıştırıp onu yerler .. kahvaltı bilmezler ..burada olanlar çok çalışırlar bizleri incelerler orayı görme imkanım hatta üst düzey yönetici olan mühendis birinin evinde kaldım yapılar çok katlı arı kovanı gibi evlerinde salon ve oturma grubu yok salonda bir masa dört sandalye var çocuklar yemekden sonra masanın altına giriyor oradan çıkmıyorlar oturmak için bildiğiniz düz halı kaplı yere oturup az konuşup sadece tv izliyorlar çocuklar ile ilgilenmiyor konuşmuyorlarmış yok gibi davranıyorlar .. sabahlarıda çok erken kalkıp metro belediye otobüsü o bu ile işe gidip geç saate kadar çalışıyorlar genel eğlenceleri avm dolaşmak tenoloji üzerine konuşmak .. bence bize bizim kültürümüze göre soğuk ve itici ... bir yaşamları var...

1|0
    0|0
    • Evlenilmez o zaman..

• valla kadınlarıda aynı modda yapıda giyim makyaj yok denecek kadar az kişisel bakım kültür birikim bana göre bize ters ama kişisel tercihdir ...

• nedenini ben söyleyeyim :) kore dizileri çok güzel oluyo bağlıyo kendine ister istemez kore kültürüne, insanlarına hayran oluyosun. Bana görede kızları çok hoş çok şirin :D Senin gibi Türkiye'de kore hayranı çok kız var sen tek değilsin bazıları kendini o kadar kaptırmış ki kore dili ve edebiyatı bölümüne gidenler var :D Sana tavsiyem koreyle ilgili olan herşeyden kendini uzaklaştır :)

2|0
    0|0
  • benim teyze kızıda senin gibi koreli hastası,sürekli kore filmleri izliyor..hayali de bir koreli ile evlenmek..Yoksa benim teyze kızı sen misin :D

1|0
    0|0
    • aynı kafadanmışız onla desene :))

• sevilay bırak yeme beni sensin değil mi ? itiraf et :) teyzeme söylemem söz :D

• hahahaha :D

• Önemli olan boyu değil işlevi diyerek hayatın güzel yanlarını görmeye çalışacaksın.

0|0
    1|0
    • ya anlamış değilim türk insnaı kadar işin muzip tarafına giden bir millet yok...saçma saçma yorumlar..!

• Acı gerçekler:(

• Tatlım bunu paylaşmak istemezdim ama şu haritada bir G. Kore'yi ara istersen:/

link

• Oldboy'u izle öyle karar ver.

Önüne canlı ahtapot koyup korece ''ekmeksiz ye, o tabak bitecek'' dediklerinde görürüm seni.

1|0
    0|0
    • biliyorum :) yemek kültürleri hariç çok ortak yönleri var türk insanlarıyla :))

• Kore'ye gitmene gerek yok

link

1|0
    0|0
  • nereni yırtarsan yırt yanlızca kaderindeki ile evleneceksin. fazla söze gerek yok.

1|0
    0|0
  • BEDELLİ MUTLULUK diye birşey çıksada, PARASI neyse verip MUTLU OLSAK :))

1|0
    0|0
  • Ahbe kızım başını yakcan, kolaymı sanıyon sen elin gevuruyla geçinmeyi... :)))

1|0
    0|0
  • Samsung u cok seviyorsan guney koreli ile evlenebilirsin.Bende Avrupali olan kizlari seviyorum.

1|0
    0|0
  • sen oyle istiyorsan =) ama sesleri cok kotu ya, basin agrir birazz

1|0
    0|0
  • bunlar bildiğin Çorumlu :P

0|0
    0|0
  • onların çükü küçük oluyormuş , iyice bir araştır yani.

0|1
    0|0
  • Koreli gelin var di. bir . yakinimda ;) yenge ile knkyz ya muhabbet iyi beni memleketlisi saniyo

0|0
    0|0
  • koreliler hayallerinizdeki gibi değil kızlar. Acı gerçek bu malesef. Sizin kadar makyaj yaptıkları için tv de böyle görünüyorlar. Ama boyları 170 e bile ulaşmıyor. Ama ben kısa ve ne olduğu belirsiz seviyorum diyorsanız size kalmış tabi.

0|0
    0|0
  • uzakdoğulu erkekler benimde hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • dizilerdendir ahaha :DD

0|0
    0|0
  • Kadının yabancı gayri müslim bir erkekle evlenmesi Türk adetlerine ve dinimizce uygun değil..

0|0
    2|0
    • müslüman olanlarıda vardır belki.

• Ozaman olur gayrimüslim dedim zaten :)

Kızlar Ne Diyor 17

• Herkesi bu şekilde mi sanıyorsun? Hayal kurmak güzel tabii de yaş kaç?

1|1
    0|0
  • ciltleri bebek gibi çok tatlı oluyorlar :) linkteki çocuğu beğenmedim ama Ünlülerden favorim Lee Seung Gi :))

1|1
    0|0
  • hepsi birbirine benziyor :D

2|1
    1|0
  • hiç beğenmiyorum çekici gelmiyorlar bana.

2|0
    2|0
  • Ben Güney Kore hayranıyım ve dediğin gibi Lee Min Ho çok yakışıklı :) Ben de Koreli biriyle evlenmek istiyorum Amerikalıların ya da İngilizlerin dizi, filmlerinın aksıne Kore dizilerini Japon filmlerini izlemeyı tercıh edıyorum. Çünkü Japonlar hakknda pek bilgim yok ama Koreliler işi cıvıklaştırmıyorlar. Ayrıca ''Kadının yabancı gayri müslim bir erkekle evlenmesi Türk adetlerine ve dinimizce uygun değil..'' diyen arkadasıma soyluyorum Müslüman bir kadının Müslüman olmayan biriyle evlenmesi dogru değildir. Irkla ilgili bir şey yok ortada. -Ki ben de zaten karsımdaki insan Müslüman olmadan onunla evlenmeyi düşünmüyorum. Korelileri gerçekten seviyorum. Korece'yi de seviyorum. Öğrenmesi zor bir dil değilmiş. Ben de izlediğim dizilerden falan biraz kelime öğrendim. Harflerinin de çoğunu öğrendim yani bıraz yazabiliyorum ve bıraz da okuyabiliyorum. Eğlenceli oluyor.

0|0
    0|0
  • Onlarda türkleri pek sever .

Yoo saçma değil bol şanslar.

2|0
    0|1
  • bi gün evlenicem. koreliyle evlenmezsesm lez oluym lan:(

1|0
    0|0
  • ne buluyorsunuz bunlarda bilmiyorum resmen fetiş gibi bişey

1|0
    0|0
  • kore dizilerinin eseri...

tipim değiller..çevremde de koluna koreli takan yok.

1|0
    1|0
  • Koreceyi koreye gitmek için öğtendiğim doğrudur çok şirinler yaa😂😂

0|1
    0|0
  • hayir cekici gelmiyor bana:)

0|0
    0|0
  • Benim görüşümde aynı canlar ben koreli bir erkekle evlenmek istiyorum onlar bana cook çekici geliyor hele kim bum beni mahvetti valla oğlan kafayı yedim onun yüzünden ah ah benim olsa keşke

0|0
    0|0
  • koreli arkadaşım vardı iyi çocuktu kıl tüy yok onlarda hakkaten bacakarı sutun gibiydi o ne la

0|1
    0|0
  • Ben de varim koreye sadece LE MIN HO yu gormek icin gidicem

0|0
    0|0
  • Esim koreli. Ama bunun nereli olduguyla kesinlikle ilgisi yok ben cok sevdim ve evlendim. Kimsede karsi cikmadi cokta mutluyuz yakinda bebegimizde olucak

0|0
    0|0
  • Lübnanlı erkekler süfer:) bu arada çinliler ve korleliler no tuhaf insanlar

1|0
    0|0
  • 3. linktekinin fönü iyi olmus

2|0
    0|0
Yükleniyor...