Türk kızları neden kaslı erkek sevmem der, kaslı erkek görünce de dokunmak ister :)))?

çok kaslı olmasın , kaslı sevmem derler görüncede dokunmak tanışmak isterler.. bu nasıl bir çelişkidir..

0|0
89

En İyi Kız Görüşü

• Kas sevmem derler biskolota erkeklerin e bayilirlar. erkeklerin küçük göğüs severim yalani gibi birsey

0|3
    0|0
    • aynen :) göğüsler çok küçük olmamalı bana göre :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Çevresinde hiç görmediği için, gördüğü anda dokunmak istiyor olabilir.

0|1
    0|0
  • Kimmiş o sevmeyen 😄

0|1
    0|0
  • ucunda erkeği şımartıp kaçırmak var

0|1
    0|0
  • ben severim dokunmakta isterim

0|1
    0|0
    • super :)

• böyle sanki eksik kalmış gibi görünüyo karın kasıyla müthiş olur

• alt karın kaldı işte diyeti de sevmiyorum baklava görünce dayanamıyorum :))) yaz sonuna kadar daha iyi hale gelir :)

• Kas sevmem diyenlerde mi var :D söylediğine bakılırsa evet gerçekten saçma ama kas sevilmez mi bee

0|1
    0|0
  • Hayvan kadar kaslıları kimse sevmez ayarlamak lazım. Hayvan kadar kasa dokunmayı kimse istemez içinden bir ayı çıkar neme lazım :D Fit görünümlü kaslar çok hoş oluyor onun dışında hayvan kaslılara hayır :D

0|0
    0|0
    • hayvan gibi olmak zaten zor onlar yarışmacı felan oluyorlar :) yani bizdeki ideal olan tabi bizim idealimiz bile bazılarına çok geliyor :)))

• Dokunasım gelir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bira göbeğim çok tatlı bir kere onada dokunuyorlar

www.uslanmam.com/.../...27304320239_75568484_n.jpg

0|2
    0|1
  • "Kaslı erkek sevmiyorum" diye yazılır, "taş gibi çocuk bana neden baksın" diye okunur..

0|3
    0|0
    • aynen katılıyorum ;) ağızlarının suyu akıyor ama belli etmeme çalışıyorlar :)

• Ya sevmeyen öyle bir erkeğin kolay kolay onları kabul etmeyeceğini bildikleri için KENDİLERİNİ KANDIRIYORLAR yoksa hepsi sevişmek için can atarlar. öyle erkeklerle.. Mesela Lazar Angelov gibi

0|1
    0|0
    • o adam efsane zaten :) ona bile kötü diyen salak gördüm :)

• adı üstünde abi fitness fit ideal olmak... en güzeli ;)

• Aynen öyle.. Onlara kötü diyenlerin fiziğini merak ediyorum ben

• küçüklükten beri hayalim ancak hep aksiliklerden dolayı kas yapamadım Türk kızları sallıyor bakma onlara :)

0|1
    0|0
    • inşallah bir gun olur dostum :)

• zaten çok var ancak yağ yakmam lazım bu yüzden l carnitine kullanıyorum ramazandan sonra 4 ayda çıkarcam ortaya saolasın inşallah :)

• asdasdas yüzyılın yalanı onların söylediği

0|1
    0|0
  • Sevmeyen sorunludur

0|0
    0|0
  • genelde kaslı Türk erkekleri tipsizdir tipsizliklerini kamufule etmek için beden teşhiri yaparlar akıllı kızlarda bu tip erkekleri sevmezler ;)

0|0
    0|0
    • tipsizdir derken :) spor salonlarına beklerim :)

• zora gelince normaldir

• kardeşim zoru yok saçlamalıyorsun.. kendine güvenin olsa gizliden yazmazsın.

• bakma sen öyle dediklerine. Spora başlamadan önce ıyyy çok iğrenç diyen kızların çoğu şu an yatağıma girmek için birbiriyle yarışıyor.

0|1
    0|0
    • öyle tabi.. ya göreceksin saçma muhabbetleri.. bir yerde görüyor muhabbet etmeye çalışıyor hem kaslarım hakkında sonra da diyor ki ben kaslı erkek sevmem sanki sordum ya da ilgileniyormusum gibi :)))

• olm hali perişan kızların bile havasından geçilmiyor. spor falan yapıp forma girseler stetosfere kadar yükselir popoları :D

• hahha doğru söylüyorsun :) rus kızı gibi olsa durum fena :))

• Türk kızlarına ha de geç polemiğe girme

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;