Sizce Premier League şampiyonu Liverpool mu yoksa Manchester City mi olur?

Evet arkadaşlar ne yazık ki Chelsea şampiyonluğu unuttu.Liverpool ise 24 yıllık hasreti dindirme peşindeyken, Manchester City yeniden bir İtalyan teknik adamla şampiyonluk kovalıyor.City'nin puanı 83, Liverpool'un ise 81.City yarın 17:00'de West Ham United'le oynayacak, Liverpool ise Newcastle United ile kendi evinde kozlarını paylaşacak.Ben Manchester City'nin şampiyonluk şansını yüksek görüyorum.Bence yarın şampiyon belli oluyor.Peki ya sizce?

• Manchester City
    A seç
  • Liverpool
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• liverpool alip basini gitmisti, anfield'da bir l'pool chelsea maciydi. Arkadasim fanatik l'pool'lu maci kazanicaz demisti. Bende chelsea o maci kazanir en kotu berabere bitecek demistim. arkadas o kadar gaza geldiki l'pool 4-5 atacak chelsea'ye demisti. ben israr edince tamam ulan chelsea kazanirsa sana t-shirt alacam Lyon t-shirt'u hemde dedi. Nitekim mac gunu geldi catti, mourinho L'pool'a kuskuyu verdi. o gun mac 0-2 bittiginde arkadasima soyledim ki L'pool'un yerinde olsam ben beraberligi alir sampiyonlugu kutlardim. lakin bu skorla artik sampiyonluk city'e gecti dedim. hala inanmamisti. 3-0'dan 3-3 olan crystal palace macinda mesaj atmis ama farkedemediydim. mactan sonra bir baktim, 3-0 :D yuhh a... 3-3 oldu diye 2 mesaj atmis. ozetle tisortum yolda

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• şampiyon city

1|0
    0|0
  • Çok zor ama liverpool olur umarım :)

cut.

1|0
    0|0
  • Bu saatten sonra City vermez.

1|0
    0|0
  • Gönül Liverpool olsun ister ama acı gerçek City olcak.D

1|0
    0|0
  • Manchester city olacak
    Ama liverpoolun olmasını isterdim

1|0
    0|0
  • C.palace maçında göz yaşları sel oldu. city vermez şampiyonluğu ;)

1|0
    0|0
  • Keşke liverpool olsa.

1|0
    0|0
  • city ezer geçer :D

1|0
    0|0
  • Keşke Liverpool olsa ama Man. City olur.

1|0
    0|0
  • Liverpool olsun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• liverpoolun olmasını çoooook istiyoru m ama malesef 3-0 önde maçı 3-3 bitirnce olarda bizlerde umudumuzu kaybettik

1|0
    0|0
  • Liverpool

1|0
    0|0
  • Liverpool olsun isterim.

1|0
    0|0
  • Bilemedim şimdi:/ Manchester City olsun.

1|0
    0|0
  • "You will never walk alone!"nidalarıyla tercihimi beyan ediyorum:))

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;