İş yerine gönderilebilecek ufak tefek sürpriz hediyeler nelerdir?

stiletto
İş yerinde çok sıkıntılı stresli günler geçiriyor. Bu yüzden haftalardır yüz yüze gelemedik, farklı şehirlerdeyiz fakat en fazla 2 haftada bir görüşürdük ama şu ara çok yoğun maalesef..

Biraz onun keyifini yerine getirmek, küçük sürprizlerle günün akışını birazda olsa değiştirmek istiyorum.. Her gün bir şeyler eline geçsin istiyorum.

Tavsiyeleriniz nelerdir?

Benim aklıma iki şey geldi şimdilik; bir kutunun içinde bir sürü kalpli kartın üstüne onu neden sevdiğimi yazan notlar ve üstünde onun resmi olan altında "Yılın en çok özlenen erkeği" yazan bir plaket..

Renkli fikirleriniz bekliyorum..
İş yerine gönderilebilecek ufak tefek sürpriz hediyeler nelerdir?