Fitness Kadınlar/Erkekler sadece para kazanmak için mi kullanıyor yoksa kendi vücuduna saygısı olduğu için mi?

Amphitryon
Açık konuşmak gerekirse bu işe bu kadar zamanımı, belki de gününümün büyük bir kısmını ayırsaydım eğer para kazanma işi çok daha cazip geliyor tabiki. Şu an da Instagram da orda burda bir çok Fitness modeli arkadaşlar var kimi çok ünlü ciddi paralar kazanıyor , kimi daha keşfedilmeyi bekliyor.
Yani bu Fitness sektörü biraz parasal olarak da piyasadan, reklam şirketlerinden, olumlu tepkiler ve kârlar alması da bu sektörde kendini göstermek isteyen gençler için iyi bir gelir kapısı diyelim.

Siz neler düşünüyorsunuz değerli görüşlerinizi bekliyorum.. 👊

#Amphitryon
Fitness Kadınlar/Erkekler sadece para kazanmak için mi kullanıyor yoksa kendi vücuduna saygısı olduğu için mi?