Kızlar bakın; hiç bir arabaya zarar verdiniz mi? Verdiyseniz neler yaptınız? Ben sevgilimin arabasına yapacağım..

Gizli Üye
aldatıldım çünkü.aldatıldım çünkü.neler yaparsınız ya da yaptınız.ya da bisikleti var çok sevdiği ona ne yapayım.bide benim evde imzalı topu var.ayakkabıları var istemişti benden ayrıldıktan sonra
Kızlar bakın; hiç bir arabaya zarar verdiniz mi? Verdiyseniz neler yaptınız? Ben sevgilimin arabasına yapacağım..