Steroid nerden temin edebilirim?

2 sene body building yaptım. İlerleme 0 a yakın.
Artık sıkıldım. Ne olacaksa olsun steroid alıp çok daha hızlı büyümek istiyorum. Kaliteli öldürmeyen bir steroidi nerden bulabilirim? Ve en önemlisi çok cep yakar mı?
Steroid nerden temin edebilirim?

0|0
210

En İyi Erkek Görüşleri

• Kardeşim steroid kullanma yaşı 20 dir.
    Ve Yarışma düşünmüyorsan veya ileride bu mesleği yapmayacaksan kullanmanı tavsiye etmem. Steroid vuran arnold olmuyor insanlar cidden steroidi böyle görüyor. Antrenmanın hakkını vermen lazım yoksa boş iş steroid. Bide şöyle düşün Steroid kullandın ve sakatlık yaşadın spora ara verdin sonrasını anlatmama gerek yok sanırım.

0|1
    0|0
    • Tamam da gelişemiyorum abi. Kekoların bile yaptığı plaj vücudu aşamasına bile gelemedim :(
      Protein tozu kullanmalı mıyım?

• Aynen aga öyle yapacağım. Eyv ilgin için çok sağol

• Ne demek kardeşim benim yardımcı olabildiysem ne mutlu🙏👍🏼

• Kardeşim glutamin bcaa creatin three matrix protein tozu al efsane büyüyebilirsin bende 2 senedir yapıyorum ve memnunum kendimden eğer steroid almak istiyorsanda 1.500 2.000 arası değişiyor fiyatları salonundaki hocalardan yardım alabilirsin 😄

0|1
    0|0
    • Anladım, ya ben toz almadım. Onu bir araştırayım tozlan büyürüm belki.

• Yok kardeşim sormayacaktım, zaten insta da kullanmıyorum, eyvallah çok sağolasın ilgin için.

• Rica ederim kardeşim

En İyi Kız Görüşü

• Mal mısın olm ölmek mi istiyon?

0|1
    0|0
    • Herkes kullanıyor, kaliteli bir şey kullanırsam bir şey olmaz bence. Bu gördüğün lavuk da steroidli. Para olunca ölmüyorlar.

• Bence kullanma ama tabi senin bileceğin iş

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

18
  • Steroid kas yapmaz , steroid protein sentezini hizlandirir ve girdigin bolgeye hergun girebilirsin , o yuzden gelisimin daha hizli olur. Steroid testesteron hormonu salgilattirdigi icin vucut bakar ki bende zaten hayvan gibi testesteron hormonu var o zaman ben niye uretiyorum mal miyim der uretmemeye baslar sonra kisir olursun.

0|1
    0|0
    • Biraktigin zaman geri dogal uretimine yavas yavas donuyor

• 😂😂😂

• @Levlake kullandim ve bende oyle oldu , cunku bu boyle calisiyor, birakinca testoyu yavas yavas dogal testo yukselir ki, o gördüğünuz fitness modeller her zaman kürde gezmiyor zaten, dinlendiriyolar vücutlarını

• İki sene de hiç yol almadiysan steroid den bisey bekleme sihirli değnek değil maalesef

0|1
    0|0
    • Abi yardım et. Bence iyi antreman yapıyorum ama beslenmeden dolayı gelişemiyorum. 300 gram tavuk en büyük protein kaynağım. Geriye 30 gram açık kalıyor. Toz kullanmalı mıyın?

• Sağ ol kardeşim estağfurullah rahatsızlık yok.

• Eyvallah

• 2 yıl çok az kardeşim en az bir 8 yıl yap ondan sonra şu an erken genetik sınırına ulaşman lazım

0|1
    0|0
    • Gerçekten mi abi? Ama hiç ilerlememem bana güven vermiyor? Millet 6 ayda plaj vücudu yapıyor?

• İki yılda bu kadar gelişim olması imkansız sen 2 yıl düzenli çalıştığına emin misin

• Ya yalan olmasın 1.5 sene oldu da, iyi çalıştığımı düşünüyorum, kimi zamanlar spordan sonraki gün kolumu bile kaldıramıyırdum. Bence beslenme ya. Tamamen vitamin eksikliği, fakirlik vs.

• Testosteron propianate kullansan yeterli , hem büyürsün hem yağ yakarsın, kendini çok güçlü erkeksi hissedirsin aynı zamanda ama yan etkileri karaciğere yüklenir, bol sebze Yemen lazım. Sonra psikolojin bozulabilir, sinirli, agresif olabilirsin, saçın da dökülebilir ama libidoyu tavan yapar😀biraz sıkıntı. Haftalık 150-200 mg la vursan yeter şimdilik. Nerde oturuyorsun, bulabileceğin orjinal ürün bulabiliriz sana eğer İstanbul’da isen

0|0
    0|0
    • Ve testo kütündeysen testislerin küçülür ama alet daha iyi çalışır. Doğal testosteronu kapatır vücut dışardan aldığın zaman. Kürü bıraktığında ise doğal teston yavaş yavaş artar

• Yok abi ya gerek yok saç maç, zararlı şeyler

• Öldürme değil hormonlardan dolayı sağlığın bozulur. Cinsel hayatını da olumsuz etkiler

0|1
    0|0
    • Hocam peki bunca ünlü sporcu var. Adamlar etkilenmiyor o nasıl oluyor. Röportajlarında sez hayatlarını anlatıyorlar.

• Sex*

• Ülkede zor genelde veterinerler atlara özel olanı iteliyor saga sola da arastir bakalim

0|1
    0|0
  • düzgün antreman yapmadan muhallebi çocuğu gibi yapamazsın zaten vücudu steroid büyülü bişey mi sanıyon sen kullansanda sana bir fayda etmez boşuna kendine zarar vermiş olursun

0|0
    0|0
    • Hocam düzgün çalışmadığımı nerden biliyorsun?

• bence bırakmak yerine motive et kendini daha ağır çalış zorlayabildiğin kadar zorla elbet gelişirsin

• Anladım bro. Toz da almam lazım. Cidden beslenme bu işin %70i. Sağolasın

• Ne gerek var... Bence bulaşma

0|1
    0|0
    • Vücudumu daha çok büyütmek istiyorum, gösteriş için.

• Daha ne kadat kasılabilirsin ki abi

0|1
    0|0
    • Yanlış anladınız sanırsam. Foto benim değil ve bu adamın kolu benim kafam kadar. Bu adam zirvede zaten. Örnek diye koydum.

• Bende tekrar başlayacağım

• Başla. Spor iyidir ya

Benzer Benceler

Yükleniyor...