İsteme ve sözde neler alınır, kız tarafının erkek tarafın yapması gerekenler neler?

Merhaba arkadaşlar 15 gün sonra istemeye gelcekler istemeyle söz bir olcak aranzda erkek tarafıyla kız tarafın yapması gerenleri alınanları bilen varsa yardmci olurmuşunuz şimdiden teşekkür ederim

Güncellemeler:
Merhaba arkadaşlar 15 gün sonra istemeye gelcekler istemeyle söz bir olcak aranzda erkek tarafıyla kız tarafın yapması gerenleri alınanları bilen varsa yardmcı olurmusunuz simdiden tesekkür ederim

0|0
73

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek: cuklata cicek yuzuk az akraba

Kiz: pasta borek bol akraba tuzlu kahve bol cay vs

4|0
    2|1
    • Soyledim ya

• BAŞKA fikri olan yok muyahuu tamam teşekkür ederim sen bildiğini söyledinde ben fazla bilgi istiyorum sırf bu yüzden girdim bu siteye ama yok yani google bile daha çok bilgi veriyor :(

• Begebenimiyorsan uza

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu iş bölgelere göre değişiyor :D Bizim burada 3-4 kez gidilir bide tuzlu çaylar filan bir ton saçma sapan adet.

0|0
    0|0
  • 2 gönül bir olduktan sonra samanlık seyran olur takma boyle seylerı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 0|0
    0|0
  • ohh ne güzel darisida benim basima insallah ah ah nerdeeee :))

0|0
    0|0
  • Herkese ne yapmasi gerektiğini söyleyemessin ki büyükler oturur konuşur zaten o sırada sen içerde olmassın senin yerine birisi kahveyi yapar sen heyecandan yapamayabilirsin kahveleri götürürsün kadınlarla erkekler ayrı oturur belki kalabalıksanız

0|0
    0|0
  • önce erkek tarafı gelırr kahve fastı biterrr o ara kız ıstenırr sonra kız tarafı kızı verınce yüzük takılır takılar takılırr sonra erkek tarafı giderr :)

0|0
    0|0
  • bende bır ay olmadıısteme soz yapldı ama her yore kendine göre farklılık gösteriyor..

0|0
    0|0
  • Benim bildiğim; kız ailesi güzel bir sofra hazırlar misafirler gelince önce yemeğe geçer sonra kahve molası verir o sırada kızımız tuzlu kahvesini hazırlayıp getirir büyüklerimiz allahın emriyle ister hallolur 2-3 gün sonra yüzükler takılır :))

0|0
    0|0
  • biz ablamın sözünde pide aldık ama kalabalık olmuştu biraz geniş aile yani ilk isteme oldu 1 hafta sonra söz yapıldı yasin okundu sonra pide ve şerbet dağıtıldı bu kadar işte

0|0
    0|0
    • ilk defa duyuyorum ne yasini ya söz kesildi diye :D

mevlüt yapmışsınız bildiğin

• bizde adet öyle canım sözde mevlit okutulur Allahın izniyle duasıyla olsun diye adet işte. zaten söz şerbeti diye bişi var bunun için okutulması gerekir ( dip not: bizim adetlere göre)

• nerelisiniz ? :D

Yükleniyor... ;