Burun Ameliyatı hakkında merak ettikleriniz

SorunPeace
Arkadaslar Bır cok vatandasımız burun amelıyatınıı merak edıyor, bu baslık altında herkez bılgılerını paylassın lutfen.

bu arada benıde bılgılendırın.

1)Burun amelıyatını nerede olmalıyım? Özel H. mi? Yoksa Devlet H. mi?

2)Burun Amelıyatının Fiyatları Nelerdır? Ozel H.'de nekadar Devlet H'de nekadar? ( ben ozel hastadekı doktora sordum bana 3200 1 gece yatma dail dedı)

3)Burun amelıyatından sonra burunda ne gıbı degısıklıkler oluyor? (yanı burun sısıyormu)

4) Burun amelıyatı yaptırmak gunah mı?

5) Nekadar sürede şişlik iniyor acısı gecıyor?

Soracak baska sorularnız varsa cevaplarınızda sorabılırnız aklımaa gelmedı..
Burun Ameliyatı hakkında merak ettikleriniz