Aşırı dindar bir erkek hakkında ne düşünürsünüz? Tanıştığım kişi çok dindar elimi bile tutmuyor...

Aşırı dindar bi erkek hakkında ne düşünürsünüz? beraber olmak istermiydiniz?tanıştığım kişi çok dindar elimi bile tutmuyo?

0|0
1227

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• çok dindar olması kadar güzel ne olabilir merak ettim illa park da bahçede evde orda burda sevişerek elini oraya buraya götürmsimi gerek yoksa seni Allahın bir emaneti bilip kendi arzularını bastırıp helali bilene kadar emanetçi kabul etmesimi güzel şimdi otur sorun üzerinde biraz daha düşün

1|1
    1|0
  • seçim senin

0|0
    0|0
  • sadece konuşun anlaşırsanız evlenince tutar merak etme..

0|0
    0|0
  • tanıştığın kişiyi bu şekilde tam tanımadan değerlendirme bence belki seni günaha sokmamak için elini tutmuyordur böyle düşünse dindarlığı hoşuna gitmezmiydi bir düşün

1|0
    0|0
  • sizide anlamak mümkün değil biri elinizi tutmadı diye sikayet edersiniz biri elini malum yerlerden cıkarmuyor diye sikayet edersiniz:)))

3|0
    1|1
  • Bizim düşüncemi önemli değil, senin düşüncen önemli. Bize ne? Sen istiyorsan kıy imam nikahını olsun bitsin:)

1|1
    1|0
  • ne gusel ıste cocuk senle cıddı dusunuyo dusunsene ya cocuk senı elını tutsa opse hersey yapsa ortada bıraksa ne olurdu bence devam etmelısın cunku her kızın hayalıdır namuslu temız bırısyle evlenmek 3 gunluk dunya ne olcagı bellı olmaz

0|0
    0|0
  • bence nikahi bekle. sonra nereni istersen orani tutar =) yada cocugun pesini birak günaha sokma adami , =)

1|0
    1|0
  • Çok dindar olup olmamasına takılma. Seviyor musun ona bak ve tadını çıkar.

1|0
    1|0
  • olabilir. olmayabilir de. din saygı kaybetmemekle bütündür. böyle devam etmesi daha güzel bence.

1|0
    1|0
  • Oda erkek sonuçta bi patlaması oluyordur elbette. Seviyorsan sorun olmaz ama ten uyumu diye bişey var tabikide.

0|0
    0|1
  • sende dındarsan sorun yok ama degılsen uzak dur çok sorun olur

0|0
    1|0
  • Poponu sür geçer

1|0
    1|0
  • iyi hoş işte..işte böyle erkekleri neden bırakır kızlar anlamıyorum

1|0
    1|0
    • erkekler göründüğü gibi olsa söylediği ile yaptıgı yada yapmak istediği birbirini tutsa bizde bilir bırakmayız helal olsun o arkadaşa özündede böyleys

• nuriye alçao takıl

0|0
    1|0
  • bence de ne güzel işte öyle direk seni kullanma fikrinin vs olmaması. zamanı gelince herşey olur.

0|0
    0|0
  • ne mutlu sana

0|0
    0|0
  • iktidar sorunu yoksa evlendikten sonra duzelecektir :) ama bi sekilde ogrenmen lazim

0|0
    0|0
  • yüreğini dinleme de ne yaparsan yap Tabu boş konuşmaz

0|0
    0|0
  • öyle bi kızla olmazdım asla!

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 11

• benim hayatıma yogun bir müdahalesi olmadıkça tertemiz bir adam varsa karşımda ve seviyorsam nikahı basardım heralde :) baksana elini bile tutmuyormuş beni aldatıyormu düşüncesinden kurtulmanın en kolay yolu :)

1|1
    1|0
  • Bundan daha güzel bişey olabilirmi

0|0
    0|0
  • aslaa benden uzak tanrıya yakın olsun..herşey kararında güzel aşırılığın her türlüsü zararlı..

0|0
    1|0
  • pek ilgimi çekmezdi doğrusu

1|0
    0|0
  • eğer birlikteysem bu flört olmazdı evlilik olurdu hemde en kısa sürede.

Tercih etmiyorum.

0|0
    0|0
  • uzak dursun

0|1
    2|0
  • Dindar, yakinda kapanmanida ister kim bilir.

0|0
    0|0
  • Beraber olmak isterdim.

0|0
    1|0
  • o da hormonlarına yenik düşecektir bir süre sonra mutlaka

0|0
    1|0
  • ee daha ne ustune mi atlamasını tercih ederdin?

0|0
    1|0
  • Elini tutmuyorsa Avret yerlerini tutsun

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;