Süper Kahramanlar Rakipbul'da!

Süper Kahramanlarında kendilerine zaman ayırması gerektiğini savunanlardanım. Sonuçta adamlar ülkenin maaşlı elemanı değil. Hayrına hayat kurtarıp, felaketleri önlüyor, sürekli bir memleket kurtarma sevdasıyla yaşıyorlar. Bunun için kendilerine ayıracaklar 1-2 saati çok görmemek gerekir.

''Bencemde'' akşam 10-11 halı saha maçı olan ÜtopikMen FC takımının oyuncularını ve özelliklerine göre mevkilere yerleştirecez. Rakipbul'u bilmeyenler için kısaca şöyle anlatabiliriz. İddiaa'nın sponsorluğunda Türkiye'de her bölgenin kendi içinde oynadığı halı saha ligi (Vallahi reklam değil, sadece açıklama).

1) Hulk (Kaleci)

Süper Kahramanlar Rakipbul'da!!

Hulk, cüssesiyle, gücüyle, agrasif kişiliği ve agrasif oyun anlayışıyla taraftarı kendisine hayran bırakırken, hem takım arkadaşlarının güvenini kazanmış hemde rakip forvetlerin gönlüne korku salan bir kaleci. Kimse gol yemeyi sevmez özelliklede Hulk. Yiyorsa atın...

2) Thor (Defans)

Hayran kitlesini yaptığı fantastik işlerden ziyade, yakışıklılığına borçlu olan Thor'u defans üçlüsünün sağ tarafına uygun gördük. Defans oyuncuların çoğuna göre daha çabuk olması atakları kesme konusunda oldukça etkili olacaktır. Millet kalenin yanına soyunma odasının anahtarını, eşofman üstünü falan koyarken, bizim Thor çekici koyuyor. Zamanla dünyanın düzenine o da alışacak.

3) Hellboy (Defans)

Hellboy açıksası defansta en güvendiğimiz oyuncumuz. Hızlı biri olamaması ve iri vücudu, sağlam duruşu ve zor zamanlarda devreye girecek kuyruğu ile top geçse adam geçmez oyun anlayışımızın hakkını vereceğine inanıyoruz. Bu sebeple Cehennem Çocuğunu defans üçlüsünün ortasına koyarak son adam vazifesini kendisine veriyoruz. Tek çekindiğim nokta bu kırmızı oğlanın şeytana uyup kırmızı kart görmesi.

4) Kaptan Amerika (Defans)

Yüzbaşımız, her mevkide başarı ile oynayabilecek çok yönlü bir oyuncu ama biz bu sefer defansın sol tarafında kendisini vazifelendiriyoruz. Atletik vücudu, oyun zekası, hava hakimiyeti ve isabetli atışlarıyla hem defansın direncini arttırmayı hem de oyunu defanstan kurarak orta sahalarıda hücuma katılmasını planlıyoruz. Buda inşallah Thor gibi yapıp kalkanla sahaya girmez.

5) Flash (Orta Saha)

Gösterdiği istikrarlı performansı ile Batman'i yedek kulübesine mahkum etmiş olan Flash. Çabukluğuyla oyunun temposunu ayarlayabilme ve bitmeyen enerjisiyle sahanın hem ofansa, hem defansa yardım ederek orta sahayı domine edebileceğinden kendisini orta sahaya koyduk. Spor yazarları, girdiği ikili mücadelerin bazılarında başarısız diye eleştirselerde biz Flash'a ve hızına güveniyoruz.

6) Iron Man (OrtaSaha)

Iron Man, İnce zekası, strateji bilgisi, güçlü matematiği, milimetrik pasları ve üstün yaratıcılığı ile tam bir orkestra şefi olan, 10 numara görevine layık gördüğümüz, takımın kaptanı ve orta sahanın vazgeçilmezi. Orta sahada oynamasına rağmen gol yollarında oldukça varlığını hissettireceğine hiç şüphemiz yok ayrıca bu adamın önünde oynayan forvetler çok şanslılar.

Hem adam boşaltma meziyeti, hem gol paslarını istendiği gibi gönderebilme özelliği var. Bide şu ukalalığı olmasa. Geçende diğer Kahramanlara bir gider yaptı, Hulk'un elinde zor aldılar. bir baktım Stark bir tarafta, zırh bir tarafta. Tamam oğlum diğerlerine artislik yapta, Hulka yapma bari, herif agrasif kaldıramıyor öyle hareketleri.

7) Supermen (Forvet)

Mervel ekibine dahil edilmemesine rağmen, bireysel özelliklerinin fazlalığı, hırsı ve bitiriciliği sayesinde ÜtopikMen FC'nin vazgeçilmez forveti olmayı başarmıştır. Hangi özelliğini anlatsam bilemedim.

Hava hakimiyeti, toplara vuruş sertliği, inanılmaz sürati ve ikili,üçlü,beşli mücadelelerde dahi ayakta kalabilme özelliği ve son vuruştaki bitiricilik sadece bazıları. Taraftarında gönlünde taht kurmuş adına besteler yapılmış uzay çocuğumuz..

''Kriptonda doğdu, dünyalı oldu helal olsun sana Süpermen baba Süpermen baba ooo ooo''

Nickbulamayanherif (Menejer)

Mervel'in bir araya getiremediği Süper Kahramanları benim bir araya getirmemden dolayı ne gibi özelliklerim olduğunu anlamışsınızdır zaten. Hem kendimi övmeyide pek sevmem :P

#Nickbulamayanherif


1|0
11

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

 • Harikasin canım :))
  Defans da defans yani, hiç birşey yapmasına gerek yok, ... :)

  0|1
  0|0
  • Merci şekerim ;)

  • Hepsini Göster
  • Bu konuda yorum yapmak istemiyorum...

  • Az çok tahmin edebiliyorum.
   Elbette ki insan kendisi için doğru bildiğini yapmaya çalışır.
   Eminim buda senin doğrundur :)

Erkekler Ne Diyor 1

 • emeğine sağlık.

  0|1
  0|0
Yükleniyor...