1 ay

Kızların, Kaslı Erkek İstemelerinin Arkasında Yatan 11 Neden

Erkeklerin vücut hatları güzel kızları istediği gibi, birçok kız da kaslı erkek istemektedir. Bunun aksini iddia edenler olacaktır. Onlar kendilerinde yeterli öz güveni görmediği için tercih etmezler. Saygı duyarız.

Kızların, Kaslı Erkek İstemelerinin Arkasında Yatan 11 Neden

Şimdi kızların kaslı erkek tercih etme sebeplerini sıralayalım;

1. Güçlü duruşu

Kızların, Kaslı Erkek İstemelerinin Arkasında Yatan 11 Neden

Kaslı erkekler yaptıkları spor sayesinde hem fiziğini estetik hâle getirir, hem de bedenini güçlendirir. Bu güçte kızların çok hoşuna gider. Korunma iç güdüsü yüzünden ilk maddemiz güçlü olmasıdır.

2. Estetik görünüşü

Kızların, Kaslı Erkek İstemelerinin Arkasında Yatan 11 Neden

Vücudunun bütün bölgeleri belli kıvrımlara sahip olmuştur kaslar sayesinde. Bu kaslar da erkeğe estetik bir görünüş katar. Göze hoş geldiği için, kızlar kaslı erkekleri tercih etmek ister.

3. İradeli olması

Kızların, Kaslı Erkek İstemelerinin Arkasında Yatan 11 Neden

Spor yapmak özveri ister, irade ister. Belli vücuda gelebilmesi için, sporuna, yemeğine, uyku düzenine dikkat etmesi gerekir. Kısaca irade sahibi ne istediğini bilen birisi olması, kızları kaslı erkeklere çeker.

4. Sağlıklı Beslenme

Kızların, Kaslı Erkek İstemelerinin Arkasında Yatan 11 Neden

Bazen kendi yemeğini kendi yapar. Sağlıklı beslenme alışkanlığı olduğu için onun yanında kendi de sağlıklı olabileceğini düşünür.

5. Giyim tarzı

Kızların, Kaslı Erkek İstemelerinin Arkasında Yatan 11 Neden

Çuval bile giyse yakışır sözü kaslı erkekler için geçerlidir. Giydiği her şey sanki ona özel yapılmış gibi yakışır. Tabi kaslı yapısı giyside belli olduğu için, görsellik konusunda kızları etkiler.

6. Düzenli hayat

Kızların, Kaslı Erkek İstemelerinin Arkasında Yatan 11 Neden

Spor yaptığı için belli şeyleri yerine getirmesi gerekir. Sigara ve içkiden uzak durmalı. Gece erken yatıp kasları dinlendirmeli, yemeğini zamanında yemeli vb. şeyler. Bu düzenli hayat kızları onlara çeken diğer bir maddedir.

7. Başkalarını kıskandırma

Kızların, Kaslı Erkek İstemelerinin Arkasında Yatan 11 Neden

Hava atmayı seven kızlar için yazılmış bir maddedir. Sevgilisinin kaslı olması sayesinde, çevresinde ona olan bakışların değişeceğini düşünür. Kısaca hava atmak ister.

8. Sempatik duruşu

Kızların, Kaslı Erkek İstemelerinin Arkasında Yatan 11 Neden

Yüz yapısından dolayı belki yakışıklı değildir. Ama kaslı yapısı, diğer özellikleriyle beraber, bakımlı olması çoğunlukla onu sempatik yapar. Bu da yakışıklı olmasa bile sempatik olsun diyen kızların maddesidir.

9. Öz güvenli oluşu

Kızların, Kaslı Erkek İstemelerinin Arkasında Yatan 11 Neden

Belki iradesinin güçlü olmasının etkisiyle, belki gücünden kaynaklı, belki de fiziksel ve görsel yapısından kaynaklı, kaslı erkeklerde öz güven yüksektir. Bu madde kızları zorlasa da, yine de öz güvenli erkek tercih eder.

10. Bakımlı olması

Kızların, Kaslı Erkek İstemelerinin Arkasında Yatan 11 Neden

Her erkek bakımına dikkat edebilir ama kas yapan bir erkeğin bakımı zirvededir. Vücudunda genelde tüy bırakmaz. Bazıları lazere bile gidebilir. Diğer kişisel bakımları da hat safhadadır. Bu yüzden kaslı erkekler kızların odak noktasındadır.

11. Cinsel gücü

Kızların, Kaslı Erkek İstemelerinin Arkasında Yatan 11 Neden

Güçlü olması, estetik yapısı, sempatikliği, spordan kaynaklı testosteron hormonunun yüksek olması nedeniyle, kızları cinsel yönden daha mutlu edeceği düşünülür. Bu yüzden kas ile cinsellik beraber anılır. Kızlarda, ilişkiyi onlarla daha güzel yaşayacağını düşünür. Hayal ederek, böyle bir erkeğe kavuşmak mümkün değildir. Sizde onun gibi spor yapıp, fiziğinizi düzgün tutarsanız güzel bir ikili olabilirsiniz.

Bonus

Kızlar için bonus :)
Kızlar için bonus :)

Derinkuyu

Kızların, Kaslı Erkek İstemelerinin Arkasında Yatan 11 Neden
32
33
Görüşünü yaz

Senin görüşün nedir?

En İyi Erkek Görüşleri

 • Xtrxist

  Yani yaz fiziğim 1. fotodakine benziyor. Oldukça dikkat cekiyorsun haliyle. Kizlardan çok erkekler bakiyor. Rahatsız oluyorum bu durumdan. Nereye gitsem yanımdaki kızdan ziyade erkeklerin tamami beni inceliyor. Ister istemez motivasyonun kayboluyor. Çok mu aşırı oldum acaba diyorsun. Insan bir yandan dikkat cekmek istiyor bir yandan utanıyor. Salonda da oyle. Spor yapanların sizi izlemesi antremana engel oluyor. Mesela zor bir sete gircem. Ama aynada herkesin izlediğini görünce hareketim estetik görünmeyeceği icin agırlık düşurüyorum. Sadece estetik gorünsün diye. Garson masaya tabakları dizerken göğsümden gözlerink ayırmıyor. O zaman da acaba beni mi s. kecek diyorsunuz. Güzelle kötü bir duygu arası. Çok rahatsızlık verilmezse hoş.

  • kin38

   Reis guldurdun beeee😄😄😄

  • Xtrxist

   Eig için teşekkürler🙏

 • Serdarium

  Öncelikle şunu belirteyim sporu kendim için yapıyorum. İnsan kendi bedenini sevince hayata bakışı değişiyor buna emin olun.
  Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Cevrenizden olumlu tepkiler alınca bu sizi daha bir motive ediyor.
  Her şeyi geçtim sağlık açısından, güç, dayanıklılık vs etkilidir.
  Vücut direnci arttığı için kolay kolay hasta olmuyirsunuz.
  Aslında çok çok faydası var ama bunlar sadece bir kaçı

En İyi Kız Görüşleri

 • Bence'yi okurken tüm maddelere dikkat ettim gerçekten de bütün sebepler doğru. Bazıları daha önemli bazıları daha önemsiz ama yine de bir sebep. Ki benim gözümde ne önemli sebep 1. Madde 😊💎

 • Omuz ve göğüs kası ellerin kavraması hoş bir şey tabiki.

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3031
 • lostlovepp

  Sirf su ozguven meselesine sinir oldum. Kasli isteyince ozguvenli oluyormusuz meger. Sacmaliga bak. Belki de cok bilincli bir insandir, kendi vucudu o kadar guzel degildir de gerek duymuyordur ya da baska sebebi vardir? Ne alaka?

  • lostlovepp

   Eksileyenler beni bulsun da konusalim mantiklari ne acaba.

 • SadeceAysenur

  Eksik olan ve en önemlisi bence kaslı erkek güvende hissettiriyor özellikle de omzu geniş olan ister istemez güven duygusu veriyor ve bu yüzden de cekici geliyor

 • pinacımm

  Ben niye istemiyorum acaba. Göbüşlü daha güzel (abartı olmasın ama)

 • Özgüvenim var ama kaslı erkekleri hep itici bulmuşumdur. Kasıntı oluyorlar. Sanki dünyadaki tek kaslı erkek kendiymiş gibi. Bilmiyorum, çekici gelmiyor.

 • Gokhanclsknn

  Spor yapan insan vücuduna görünüşüne sağlığına önem veren insandır her spor yapan kasıntı değildir vücudunda ki kas oranı yüzünden kasılıyormus gibi bir izlenim verir. Vücudu olan erkeğin yanında kadın kendini güvende hisseder diye düşünüyorum kim sıska kolları olan bir adamdan hoşnut olabilir ki...

 • Epoch

  Kavanoz kapağı açması. Ağır yükü kolayca taşıması. Beslenmeye gelirsek? Olimpiyatçı daha sağlam besleniyor gramajlı falan hatta? Dağcılar mesela sırf kondisyon? Kas sadece şekil arkadaşlar itibar etmeyin gelin bira söyleyim bunlarda ağırlık kaldırsın işte 😃

 • KillerArtemisia

  Erkekler rus kız rus kız diyip duruyor, sanki onlar bulunmaz nimetler ve bizim zevkimiz de göbekli erkekten ibaretmiş gibi. Biz de yakışıklı ve kaslı erkek görmek istiyoruz bu ülkedekiler 25 e gelmeden amca olup çıkıyorlar ama

 • Çok kaslı olmasin itici oluyor kararında olsun yeter

 • KöççökEnişte

  Kaslıyım ama saydıkların saçmalık. Kaslı olan herkes erken mi uyur alkol kullanmaz mı hepsi sempatik mi olur bu ne saçmalık ya. Dünyanın en kaslı erkekleri Almanlar , Hollandalılar, sırplar.. Ama git gör bakalım günde kaç litre alkol alıyorlar

  • Bu site düzelmez buraya yaptığım yorum silinmiş ne yazdıysak artık

 • LinaLena

  Güzel yazmışsın emeğine sağlık❤ umarım bütün erkekler spor ile ilgilenir ve kas yapar😊

 • Elanocetin4

  Yüz yapısı belki çirkindir ama kasları onu sempatik yapar , hadi be , kaslarından dolayı özgüvenlidir ovvv o sadece kavgasal durumlar içindir , sekiz kaslı erkek bir aradaysa en özgüvenlisinin özgüvenli olma sebebleri nedir sence , cinsel gücü kızları çeker vuhuuuu süper , en zayıf zenci tüm kaslıları öper saygılar ben gider

  • Bide başkalarını kıskandırma var bu nasıl egoistlik ya , bu nasıl en iyi benim diye yürüyerek etrafına bakıp herşeyi her bakışı kendine yormaktır , bilki o plajda sana doğru bakan kıZların onda dokuzu , etrafına bakmadığın için göremediğin arkandan geçen dondurmacıyı çağırmak içindir , şimdi kaslı kollarını uzat gerdir pazularını bak , gözlüğünü al tak yat güneşin keyfine bak

 • Havanaohnanaa

  Benim için kaslı olmuş olmamış önemli değil. Çok kaslı sevmiyorum bile. Yeterki fit olsun, kocaman göbeği olmasın yeter

 • ISpectra07

  Sadece kas olması da bişeye yaramıyor. Benim alt taraf giflerdeki gibi , üst taraf Hakkı Bulut. Hayatımda hiç sevgilim olmadı.10 kere de reddedildim. Demek ki kadınlar kas değil , tip istiyor.

 • Asshaavaan

  Çok güzel bence 😄 Kaslı erkekleri daha çok sevdim 😂

 • Centurion

  Keşke benimde böyle kaslarım olsa...

  Kızların, Kaslı Erkek İstemelerinin Arkasında Yatan 11 Neden

 • YalçınESEN

  İçki içiyorum, sigara da içiyorum ama sporda yapıyorum hadi bakalım ne olcak? 😝

 • NeOSeR

  Kas calisanlarin bir çoğu steroid kullaniyor, o da cinselligi olumsuz etkiliyor. Acaba bunu bilen var mi?

 • anoniim22

  Valla hiç sevmiyorum kaslı erkek, bende mi sorun var acaba. O ne öyle şişme balon gibi ıyyy iğrenççç 😐😒

  • LordofLove

   119 yaşına gelmişsin sen neler görmüşsündür 😁😁

 • mysoulsad

  Gobeklimi isteyecektik. Herkes estetik olani ister. Erkegin estetik olanida kasli olanidir yani

 • Sadece daha özgüvenli duruyorlar, kaslı olup olmaması da önemli değil.

 • Dramqıuila

  Aynı zamanda etkilenenlerden bakarak niye etkilendiğini bilmeyerek etkilenelerde var

 • Albus_Dumbledore

  beyler kas yapmaya gidiyoruz hadi ama para yok şimdi onun bir de aylık ücreti var laa

 • oznkayaa

  Çoğu kız yok falan diyor ama öyle değil güzel olmuş

 • Seksde arzuladıkları için yok sempatik felan bunlar hikayesi bencenin :D

 • Zorerz

  Kasla gücün ilgisi yok boks yapıyorum atletik bir vücudum var kaslı değilim ama güçlüyüm

 • Alperkaan222

  Baya prim kastın kaslı erkeklere ben bile etkileniyordum az kalsın:)

 • _Kızılımsı

  7. gif kalp ben 🐘
  tamamen güce dayalı.

 • Andron

  Kas herkeste var. Önemli olan göbekli olmak :D

 • aseyla__

  kaslı erkeklere güven kalmadı şu an 🙄

 • Changemood

  Neden önemsediğimi yeniden hatırladım:)

 • nialljameshoran

  Abartı olunca hiç de güzel durmuyor

 • meloche

  Ben göbekli seviyorum 😅

 • _Pluie_

  Güzel bence olmuş

 • zezsuuu

  beni insanın kalbi etkiler

 • Gamzekrt

  Çok doğru

 • SadeceVeronica

  Derin kuyucuğum, bu derin bir mevzu.

 • Duygusalmavi

  Çok ilginç teşekkürker

 • Beni koruyup kollama güveni

 • ibrahim_feza

  Hay baslilyacam kaslı erkeklere

 • Badboilove

  Benim tek sebebim aşırı sexiy oluşu

 • buseferkesingeldim

  bana mantıklı geldi

 • isimversemnefayda

  Hayatttan soğuttunuz

 • kesşovu

  bir de koruyucu olurlar

 • FearlesLove

  Doğru çok

 • Merilop

  Aynen oyle kucaklar goturur 😂

 • MrRaifEfendi

  Mantıklı

 • CærMeN

  Aynen katılıyorum.

 • MurooCan

  Bizim bunlardan haberimiz var mı?

 • 201465

  Güzel bence..

 • Gök-mavi

  Öğrenmiş olduk

Yükleniyor...