Sevgilimle karar veremiyoruz?

Gizli Üye

Biz 4 senedir sevgilimle çıkıyoruz ama önceden O çok seviyordu artık çok sevmiyor önceden çok ilgiliydi sürekli düşünürdü Sevdiğini belli ederdi bakışıyla sözleriyle Ama küçük bir şey olduğunda duygusallaşırdı ve ben onu sürekli bu kadar duygusal olmasını hoş karşılamazdım birkaç sene sonra benim 5-6 aylık sürecek bir rahatsızlığım oldu ama bu benim canım çok yakıyordu ve ben her gün ağlıyordum bana o süreçte hiç destek olmadı o da benim ağlamamdan sıkılmıştı belki de ama en azından beni yalnız bırakmamasını isterdim Daha sonra iyileştim ama aramız eskisi gibi değildi bir samimiyet eksikliği vardı Güven eksikliği vardı Ne bir iltifat ediyordu ne de değer verdiğini hissettiriyordu beraber vakit çok az geçiriyorduk dışarı çıktığımızı sürekli Hadi yurda dönelim diyordu ama ben Ayrılmak istiyorsan ayrılalım sevmiyorsan ayrılalım şeyler söyledim Dedi bunu yapmadı Ben sen değişmek istiyor musun Hani eskisi gibi olabilecek misin diye sorduğumda olabileceğim çabalayacağım dedi ama çabalamıyor tabii biraz değişme var ama yani Eskisi gibi değil Ben onu önceden onun bana olan sevgisini sorgulamazdım Ama şu an sorguluyorum Sizce ne yapmalıyım

Sevgilimle karar veremiyoruz?
3 Cevap