Psikolojik rahatsızlığı olan birini doktora gitmeye nasıl ikna edersiniz?

NefisGünlerGöreceğiz
Çift uçlu kişilik bozukluğu olan biri var. Çok eskiden doktora gitmiş. Doktorun verdiği ilaçları yıllardır kafasına göre kullanıyor. İyice sinir hastası gibi. Doktor dediğinizde "ben kendimi biliyorum." diyor. İlaç alıyor ve doktora gitmiyor. Nasıl ikna edilir?
Psikolojik rahatsızlığı olan birini doktora gitmeye nasıl ikna edersiniz?